Menu
Sepet

YÜKSEK BENLİK BAĞLANTISI RSS Besleme

YÜKSEK BENLİK BAĞLANTISI

Örnek; “Sevgili yüksek benliğim şu konuda ne yapmalıyım, bilmem gereken nedir?  Lütfen bunun için bana açık ve net bir mesaj ver”.
Bilgi mutlaka gelir. Bir kaç saat ya da birkaç gün içinde gelir. Zihniniz çok yoğunsa yanıtı fark edemeyebilirsiniz.
Korkulardan kurtulma-solda siyah küre, sağda mavi küre
Derin nefesler alın yavaş ve derin nefeslerinize konsantre olun. Aklınıza bir düşünce gelse bile ona takılmayın sadece izleyin.
Bu şekilde 1’den 10 ‘a kadar nefes alıp verin. Bu sırada tamamen gevşediğinizi ve rahatladığınızı imgeleyin.
Nefesi burnunuzdan alıp burnunuzdan vermeniz önemlidir.
Kendinizi hazır hissedince, sizi sınırlayan inançlarınızın hepsinin sol tarafınızda omzunuzun 5-10 cm yukarısında siyah bir kürede olduğunu imgeleyin. Bunu yaparken kürenin içini görmenize gerek yok. Sadece siyah bir küre var, içinde de sizi sınırlayan inançlarınızın olduğunu biliyorsunuz. Dikkatinizi bu küreye verin ve onun içindeki şeyleri artık istemediğinizi, onların size zarar verdiğini hissedin.
Ondan kurtulma duygusuna yoğunlaşın. Ondan kurtulmayı yeterince istediğiniz zaman, küreyi sol omzunuzdan alın ve “Seni gönderiyorum, artık sana ihtiyacım yok“ diyerek evrene fırlatın.
Kürenin gökyüzünde bir dinamit lokumu gibi patladığını ve bembeyaz renkli bir ışık olarak havai fişek gibi söndüğünü görün.
Daha sonra dikkatinizi tekrar kendinize verin.
Bu sefer de sağ omzunuzun üzerinde koyu mavi renkte parlak bir küre görün. Bu kürenin içinde sizi güçlendiren inançların var. Bunlar sizi destekleyecek, güçlendirecek inançlardır. Bunları görmenize gerek yok, bilmeniz yeterlidir.
Daha sonra bu kürenin 3. gözünüzden bedeninize girdiğini görün. Küre bedeninize girdiğinizde kendinizi güçlenmiş ve mutlu hissedeceksiniz. Bu duyguya odaklanın ve bir süre böyle kalın. Sonra yavaş yavaş gözlerinizi açın.
Niyet etmek
Bir şeye kesin karar verdiğinizi ve bunu yapmak istediğinizi evrene deklare etmektir. Doğru şekilde edilmiş niyetler çok güçlü sonuçlar getirir.
Niyetiniz kesin olmalıdır. Yani ne istediğinizi kesin olarak bilmelisiniz.
Koşullara bağlı olmamalıdır. Neyi kabul ettiğiniz çok açık olmalıdır.
Niyette kullanacağınız kalıplar, söylerken hissettiğiniz kararlılık duygusu, pozitif enerji, kalbinizin sevinçle dolması ve inanç faktörü önemlidir (Olumlamalarda bu çok önemli değil; inansanız da, inanmasanız da sürekli tekrarlamanız önemlidir).
Bu niyetlerden seçtiklerinizi özellikle her sabah ve gece yatmadan önce mutlaka tekrarlayın.
Sevgi için niyet
“Hayatımı şu andan itibaren sevgi ve güzellik enerjisi ile dolduruyorum. Kendimi sevmeye, başkalarını sevmeye ve evreni sevmeye karar veriyorum”.
“Evrenden bana gelen sevgi enerjisini mutlulukla kabul ediyorum ve sevgi içinde bir hayat sürmeye niyet ediyorum”.
“Niyetim hemen şimdi gerekleşmeye başladı ve bunun için Tanrıya şükrediyor ve teşekkür ediyorum”.
Refah için niyet
“Refah, bolluk ve bereket içinde yaşamayı seçiyorum. Paramı huzurla edinmeyi ve huzurla harcamayı kabul ediyorum”.
“Zengin bir yaşam sürerek, başkalarını da zenginleştirmeye niyet ediyorum”.
“Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum”.
Evlilik için niyet
“Mutlu bir evlilik yapmayı, eşimle uyum ve denge içinde yaşamayı seçiyorum. Eşimi mutlu ettiğim gibi, kendimi ve sevdiklerimi de mutlu etmeyi kabul ediyorum”.
“Bütün kalbimle ve beynimle evet diyeceğim kişinin hayatıma girmesi için, güçlü bir şekilde niyet ediyorum”.
“Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum”.
“Eşimle evliliğimizin mutlu ve uyumlu olmasını seçiyorum. Eşimi sevmeyi ve onu desteklemeyi kabul ediyorum. Eşimin bana sevgi saygı ve anlayış göstermesini tüm kalbimle istiyorum ve bu isteğimi elde etmeye kesin olarak niyet ediyorum”.
Sağlık için niyet
“Her geçen gün daha da iyi olmayı ve sağlığımın mükemmel olmasını seçiyorum. Sağlığımı korumayı ve sağlıklı olmanın tadını çıkartmayı kabul ediyorum”.
“Tam olarak sağlığıma kavuşmaya tüm benliğimle ve yüreğimle niyet ediyorum”.
“Niyetim hemen gerçekleşmeye başladı. Bunun için teşekkür ediyorum”.
Başarı için niyet
“İşlerimi başarılı bir şekilde yapmayı ve başarımın başkaları tarafından da takdir edilmesini seçiyorum. İnsanlara başarmaları için destek vermeyi ve katkı sağlamayı kabul ediyorum”.
“İşlerimi yaparken başarılı olmaya ve her zaman en iyisini yapabilmeye tüm kalbimle niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum”.
Aşk acısından arınma
Falanca ile yaşadığım tüm olumsuz duyguları hayatımdan tamamen uzaklaştırmaya niyet ediyorum”.
“Bundan sonra benim için en doğru insanı hayatıma çekmeyi ve bu insanla sevgi dolu bir ilişki kurmayı kabul ediyorum. Şu anda falanca ile ilgili hissettiğim tüm olumsuz duygulardan, acılardan ya da beni rahatsız eden her şeyden, tamamen kurtulmaya tüm kalbimle niyet ediyorum”.
“Ondan tamamen arındım, temizlendim, uzaklaştım ve bunu teyit ediyorum”.
“Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı. Bunun için teşekkür ediyorum”.
Değersizlik duygusu için niyet
“Kendime tamamen güvenmeyi ve kendime duyduğum güveni çevremdeki insanlara olumlu olarak yansıtmayı seçiyorum. Kendime olan güvenimle gerçek potansiyelimi ortaya çıkartmayı ve sahip olduğum yetenekleri bütünün hayrına kullanmayı kabul ediyorum”.
“Kendime olan güvenimin hemen şimdi artmasına ve benim için en sağlıklı düzeye gelmesine niyet ediyorum”.
“Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı. Bunun için teşekkür ediyorum”.
Negatif enerjilerden kurtulma niyeti
“Tamamen pozitif enerjilerle çevrelenmeyi ve bana zarar veren tüm negatif enerjileri hayatımdan uzaklaştırmayı seçiyorum”.
“Kendimi olumlu enerjilere açmayı ve güzel enerjiler üretmeyi kabul ediyorum”.
“Bana zarar veren tüm olumsuz enerjileri, şimdi kendimden uzaklaştırmaya ve bu enerjilerden korunabileceğim çok güçlü bir enerji kalkanına sahip olmaya hemen şimdi bütün kalbimle niyet ediyorum”.
“Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum”.
Olumlu değişim için niyet
“Hayatımın tamamen olumlu bir şekilde değişmesini ve bu değişime kolaylıkla uyum sağlayabilmeyi seçiyorum. Bu değişimi benim, ailemin ve bütünün hayrına olmasını kabul ediyorum”.
“Hayatımın iyi ve güzel bir şekilde hızlı olarak değişmesine bütün kalbimle niyet ediyorum”.
“Niyetim hemen şimdi geçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum”.

Gönderilen Mesaj Yok