Menu
Sepet

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI ⚖️ RSS Besleme

16 Ocak Pazartesi Haftalık Burç Yorumları:


♈️Koç Burcu:

Merkür Retrosu 10.evinizde son buldu. Kariyer konuları ile ilgili aksayan, zamana bırakılan proje ve programlarda eylemsel bir döngü içine girileceği bir hafta olacak. Kova Burcundaki Yeniay; yeni bir vizyon, kariyer ile ilgili sürprizleri de beraberinde getirecek.

Access Sorusu: Güven duygusunu hissedebileceğim ilişkiler için neler mümkün?


♉️Boğa Burcu:

Merkür Retrosu 9.  evinizde son buldu. Seyahatler, yargılar, yurt dışı aksaklıkları bitiyor. Kendinize yeni yaşam planı oluşturacağınız süreçler geliyor. Sağlam kararlar ve yeni rotalar belirleyeceğiniz döngüler. Kova Burcundaki Yeniay; kariyersel yenilenmeleri ve insanların sizden bahsedeceği süreçleri beraberinde getirecek.

Access Sorusu: Yeni olasılıklar için neler mümkün?


♊️İkizler Burcu:

Merkür Retrosu 8.evinizde son buldu. Gizli konular, bütçesel dengesizler bitip, toparlanma döngüsü içerisine gireceğiniz bir hafta olacak. Kova Burcundaki Yeniay; yeni fikirlere, radikal kararlar almanıza beden olacak.

Access Sorusu: Ruhumun iyileşmesi için neler mümkün?


♋️Yengeç Burcu:

Merkür Retrosu 7. evinizde son buldu. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları ile ilgili bir hayli yoruldunuz. Çözüm üretmek istediğiniz, inandığınız yada inanmadığınız durumlarla ilgili alınan net radikal kararların ön planda olacağı süreçler. Kova Burcundaki Yeniay; içinizde bastırdığınız konular ile ilgili, ruhsal ve ne zamandır yaşadığınız maddesel acabalarınızla ilgili de netlik sağlayacağınız süreçler içine gireceksiniz.

Access Sorusu: Bildiğim bilmediğim olasılıklar için neler mümkün?


♌️Aslan Burcu:

Merkür Retrosu 6.evinizde son buldu. Sağlık, iş, hizmet alanları ile yaşanan aksaklıkların, gecikmelerin bittiği ve rahatlama zamanının geldiği bir hafta olacak. İş ve yaptığınız rutinlerle ilgili yeni bir düzen zamanı. Kova Burcundaki Yeniay; ikili ilişkilerinizde Plütonik etkiler içerisinde olurken, başlangıç ve bitiş durumlarını en derin yaşayıp, radikal kararlar alacağınız bir yeniay olacak.

Access Sorusu: Saklandığım gerçekleri bulmam için neler mümkün?


♍️Başak Burcu:

Merkür Retrosu 5. evinizde son buldu. Aşk, çocuk, yaratıcı projelerle ilgili yaşadığınız aksaklıklar bitiyor. Hayattan keyif alma zamanınız başlıyor. Kova Burcundaki Yeniay; rutin, hizmet, çalışma alanlarınızla ilgili düzen değişimlerini yaşamanıza neden olacak.

Access Sorusu: Düşünmediğimi düşünebileceğim olasılıklar için neler mümkün?


♎️Terazi Burcu:

Merkür Retrosu 4. evinizde son buldu. Aile, yuva, konfor, güven konuları ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları artık geride bıraktınız. Aile yaşantınızda dönüştürücü etkiler ve kararlar. Kova Burcundaki Yeniay; Aşk ve yaratıcılığınızın ön planda olacağını ve çocuklarla ilgili konuların iyileşme sürecine gireceğini söylüyor.

Access Sorusu: İlişkilerimde olması gereken “ben” için neler mümkün?


♏️Akrep Burcu:

Merkür Retrosu 3.evinizde son buldu. Yaşadığınız iletişim problemleri, anlatamadığınız yada yanlış anlaşıldığınız konular geride kalıyor ve her şeyin açık ve şeffaf olacağı bir hafta oluyor sizin için. Kova Burcundaki Yeniay; Ailesel kritik gelişmeleri önünüze getirirken, boşanma, evlilik kararları ile ilgili dönüştürücü etkilerin hakim olduğu bir hafta olacak.

Access Sorusu: Mutlu olabileceğim kararlar için neler mümkün?


♐️Yay Burcu:

Merkür Retrosu 2. evinizde don buldu. Maddesel konularla ilgili sıkıntılar son buluyor. Değersiz, yetersiz hissettiğiniz alanlarla ilgili iyileşmeler yaşayacaksınız. Kova Yeniayı; iletişim, seyahatler, tanışmalar ve yeni kararlar almanızı sağlayacak durumlar yaşatacak.

Access Sorusu: Maddesel özgürlüğüm için neler mümkün?


♑️Oğlak Burcu:

Merkür Retrosu 1. evinizde son buldu. Geçmiş konular, haksızlıklar, iletişimle ilgili tüm problemleri geride bırakacağınız bir hafta olacak. Kova Yeniayı; maddesel konular ile ilgili büyük kazanımlar ve harcamaların olabileceğini, geçmiş yılların acısını çıkartan devrimsel bir dönüşüm yaşayacağınız olayları önünüze getirecek.

Access Sorusu: Hayallerimin gerçekleşmesi için neler mümkün?


♒️Kova Burcu:

Merkür Retrosu 12. evinizde son buldu. Geçmiş hesaplaşmalar, bilinçaltı korkularınız, sorgulamalarınızla ilgili tüm süreçleri geride bırakarak yeni bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Eskiden hayatınızda olan insanların karşınıza çıkması, yarım kalan, hesabın kapanmasını tüm durumların tamamlanacağı süreçler. Kova Yeniayı; sil baştan, net kararlar almanıza neden olacak.

Access Sorusu: Korkularımın şifaya dönüşmesi için neler mümkün?


♓️Balık Burcu:

Merkür Retrosu 11.evinizde son buldu. Arkadaşlıklarınız, hayalleriniz, planlarınızla ilgili tüm sıkıntıları geride bırakıp yeni yollar, planlar ve birliktelikler için size vaatler içine gireceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Kova Yeniayı; içsel büyük yeni kararlar, içinizde yanan ateşin sizi dönüştüreceği, karşılaştığınız, iletişim içerisine girdiğiniz insanların hayatlarında iz bırakacağınız süreçler içine gireceğiniz bir hafta olacak.

Access Sorusu: Ruhsal ve bedensel taşlık bilincinde olabilmem için neler mümkün?


9 Ocak Pazartesi Haftalık Burç Yorumları:


♈️Koç Burcu:

Venüs Mars etkileşimi önemli kararlar alıp, gelecekle ilgili planlarınızı gözden geçirmenize neden olacak. Mars Retrosunun 3. evinizdeki bitişi, zihninizi rahatlatacak. Size yapılan tüm hata ve yanlış anlaşılmalar ile ilgili geri dönüşümler ruhunuza ilaç gibi gelecek. Access Sorunuz: Zihnimi rahatlatmam için neler mümkün?


♉️Boğa Burcu:

Kariyer ve geleceğinizle ilgili güzel fırsatlar önünüze gelecek. Maddesel konularla ilgili şanslı bir döngü. Mars Retrosunu bitişi; 2.evinizde gerçekleşiyor. Bu da hem maddi hem de kendi değerinizle ilgili sorgulamalarınızı bitirmenize neden olacak. Şimdi kazançlarınızı arttırma zamanı.

Access Sorusu: İlişkilerimde denge ve uyum için neler mümkün?


 ♊️İkizler Burcu:

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir seyahat, eğitim kendinizle alakalı bir yolculuk planlıyorsanız bunları gerçekleştireceğiniz süreçlere gireceksiniz. Kendinizi dinamik ve cesur hissedeceğiniz bir hafta. Mars Retrosunun bitişi ile yaşadığınız ve geri de bıraktığınız şeylere geçmiş olsun diyeceksiniz. Hafta sonu ani ve keskin kararlardan uzak durun.

Access Sorusu: Kararlarımın olumlu sonuçlanması için neler mümkün?


♋️Yengeç Burcu:

Tutkuların ön planda olduğu bir hafta olacak. Gizli isteklerinizin, gizli ilişkiniz, sizden hoşlanan insanlar var ise bunlarla ilgili bir takım yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizle ilgili ruhsal arzularınızı gerçekleştireceğiniz bir döngüye giriyorsunuz. Hafta sonu, mali konularla ilgili temkinli olmanızda fayda var.

Access Sorusu: Maddi manevi denge içinde olabilmem için neler mümkün?


♌️Aslan Burcu:

İkili ilişkiler konusunda güzel gelişmeler söz konusu. Yeni bir ilişki, ortaklık, kararlar söz konusu. Mars Retro bitişi ile; kariyer, ilişki, hedef ve hayallerinizle ilgili savrulduğunuz, yorulduğunuz döngüyü geride bırakmanıza neden olacak. Hafta Sonu: ikili ilişkiler ile ilgili gelecek planlarınızla ilgili özgürleşme hissiyatı, dengesizliklere neden olabilir.

Access Sorusu: İstediğimin en iyisi olabilmem için neler mümkün?


♍️Başak Burcu:

İş, aşk, kariyer konularında şanslı bir döngü içine giriyorsunuz. Mars Retro bitişi ile; zorlandığınız, yıprandığınız her şey geride kalacak. İsteklerinizi gerçekleştirip, rakip tanımayacağınız süreçler olacak. Hafta Sonu; Seyahat ve planlar ile ilgili aksaklıklar canınızı sıkabilir, acele kararlar vermekten uzak durun.

Access Sorusu: Şansıma şans kalabilmem için neler mümkün?


 ♎️Terazi Burcu:

Şanslı ve kendinizi huzurlu hissedeceğiniz bir hafta olacak. Mars Retro bitişi; sizi iletişim, planlar, dedikodular, yanlış anlaşılmalar ile ilgili oldukça yordu. Şimdi istediğiniz tüm planları gerçekleştirme zamanı. Hafta Sonu; dürtüsel harcamalara, heyecan ve adrenalin duygularına dikkat!

Access Sorusu: Huzurlu bir hayat için neler mümkün?


♏️Akrep Burcu:

Aile, ev hayatı ile ilgili önemli gündemlerin ön planda olacağı bir hafta olacak. Ailesel destek, maddesel emeklerin karşılığını alacağınız süreçler. Mars Retro Bitişi; maddi gelir kaynaklarınız, sağlık, bilinçaltı konularınızla ilgili farkındalık kazanmanıza yol açtı. Şimdi zorlu süreçleri geride bırakma zamanı. Hafta sonu; ikili ilişkilerinizde anlaşmazlıklar ile ilgili rest çekmemeye gemileri yakmamaya dikkat edin.

Access Sorunuz: Ruhsal ve bedensel sağlığım için neler mümkün?


♐️Yay Burcu:

Mutlu olacağınız haberler, ortaklık ve ikili ilişkilerinizle ilgili gelişen sürpriz gelişmeler haftanızın gündemini oluşturacak. İlişkinizi bir adim öteye taşıyıp yeni kararlar alabilirsiniz. Uyum ve ahenk sizin bu hafta kod adınız. Mars Retro bitişi; evlilik, ortaklıklarla ilgili savaş halini o ring alanını geride bırakmanıza beden olacak. Aksiyon bitti ve yenilenme arınma zamanı geldi. Hafta sonu; sağlık ve iş konularınızla ilgili temkinli ve dikkatli, hayat rutinlerinizle ilgili de bir denge oluşturmanız sizin rahatlamanıza neden olacak.

Access Sorusu: Her şeyi aşkla yapmam için neler mümkün?


♑️Oğlak Burcu:

Maddi manevi şanslı bir hafta olacak. Terfi, zam konuları yüzlerini güldürecek cinsten. Mars Retro Bitişi; Sağlıkla ilgili rutinlerinizi, psikolojinizi yormuş olabilir. Şimdi iyileşme zamanı. Hafta Sonu; Harcamalarınıza dikkat ederken, kendinizi değersiz hissettiğiniz tüm duygu durumlarını dengeleyeceksiniz. Sakin kalmak ruhunuza iyi gelecek.

Access Sorunuz: Değerime değer katan nedenler için neler mümkün?


♒️Kova Burcu:

Venüs’ün burcunuzda olması ile birlikte bu hafta acınızdan bahsettireceğiniz bir hafta olacak. Yeni aşklar, yeni bağlantılar, heyecan verici olaylar ön planda olacak. Mars Retro bitişi; aşk, çocuk, proje konularınızla ilgili harekete geçemediğiniz her duygunun eyleme geçeceği süreçleri beraberinde getirecek. Hafta sonu; aile içi beklenmedik huzursuzluklar ile ilgili stabil kalmak en doğrusu olacaktır.

Access Sorusu: Mutlu edecek sürprizleri için neler mümkün?


♓️Balık Burcu:

Geçmişte çözemediğin problemlerle ilgili fırsatlar ve çözümler söz konusu olacak. Mars Retro bitişi; ev, yaşam, konfor alanlarınızla ilgili kaotik durumları geride bırakmanızı ve yeni sürpriz gelişmelerle hayatınıza rota vermenizi sağlayacak. Hafta Sonu: geçmiş konu ve kişiler yarım kalan hikayeler ön plana gelebilir. Söylenilen sözlere dikkat!

Access Sorusu: Geçmiş gelecek arasındaki denge ve uyum için neler mümkün?

26 Aralık Haftalık Burç Yorumları:


♈️Koç Burcu:

Kendinizi şanslı hissedeceğiniz deneyimler yaşayacağınız bir hafta. Hak ettiğiniz ama size ulaşamayan şeylere ulaşacaksınız. Sezgisel sorguların ön planda olacağı bir hafta olacak.

Access Sorusu: Net ve doğru ifadede olabilmem için neler mümkün?


♉️Boğa Burcu:

Hayatınızda yeni başlangıçların ön planda olduğu süreçler içinde olacaksınız. Ruhsal amaçlarınıza odaklandığınız süreçler ön planda olacak. Aşk ve ilişkilerle ilgili denenmemiş şeyleri dememek şanslı hissetmenize neden olacak. Seyahatlerin yoğun olacağı süreçler dizi bekliyor.

Access Sorusu: Yeni başlangıçların şans getirmesi için neler mümkün?


♊️İkizler Burcu:

Korku ve gölge yanlarınızı iyileştireceğiniz süreçler içine gireceksiniz. Derin bağlar kuracağınız ortaklıklar, ilişkiler söz konusu olacak. Sermaye ile ilgili şanslar kapıda.

Access Sorusu: Maddi manevi denge içinde olabilmem için neler mümkün?


♋️Yengeç Burcu:

İlişkilerin mercekten geçtiği, ve ikili tüm ilişkilerinizde yeni güncellemeler, yeni rota ve yön belirlediğiniz süreçler içindesiniz.Kadersel ve ruhsal eş temaları, yaşam amacınızdaki ilişkilerin önemi ön planda olacak.

Access Sorusu: İlişkilerimde istediğim şeyleri yaşamam için neler mümkün?


♌️Aslan Burcu:

Sağlık, düzen, iş konuları ile ilgili desteklenmediğinizi düşündüğünüz fikirlerin boşa çıkacağı bir hafta olacak. Ummadığınız yerlerden gelen maddi destekler şanslı hissetmenize neden olacak. Kurmak istediğiniz düzenle ilgili oluşumlar konu başlıkları arasında.

Access Sorusu: İş hayatımda istediğim kazançları elde edebilmem için neler mümkün?


♍️Başak Burcu:

Aşk, tutku, risk aldığınız konular ve çocukların problemleri ile ilgili yüzünüzü güldürecek durumları önünüze getirecek. Güzel ve istediğiniz projeler içinde yer almanız an meselesi. Geçmiş aşklar ve yarım kalan hesaplar tekrar gündeminizde yer alabilir.

Access Sorusu: Soru işaretlerimin çözümü için neler mümkün?


♎️Terazi Burcu:

Ailevi konular, ev içerisindeki krizler, konfor ve güven temaları ile ilgili yaşadığınız stres dolu günleri geride bırakıyorsunuz. İkili ilişkilerinizdeki iyileşmeler ruhunuzu tedavi edecek gibi gözüküyor. Hayatınızda size fazla gelen her duygu, düşünce ve eşyayı ekarte ederek sadeleşeceğiniz bir süreç içerisine giriyorsunuz.

Access Sorusu: İkili ilişkilerimin şifalanması için neler mümkün?


♏️Akrep Burcu:

Aldığınız, yapmak zorunda olduğunuz kararlarınızla ilgili iyileşmeler, şanslar iyi ki demenize neden olacak. Yeni tanışmalar, teklifler, planlar ön planda olacak. Yeni kararlardan ziyade eski yarım kalan konuları tamamlamak için uygun süreçler.

Access Sorusu: Ruhsal ve bedensel şifa için neler mümkün?


♐️Yay Burcu:

Maddi konular ile ilgili yaşadığınız bazı sorunlar sizin değer sisteminizin dengesini bozmuş olsa da yeni yapılanmalar kendinizi şanslı hissetmenize neden olacak. Ailesel destek ve yatırımlar ile ilgili güzel bir zamanlama sizi bekliyor.

Access Sorusu: Maddi kazanımlarımın bereketli ve refah içinde olması için neler mümkün?


♑️Oğlak Burcu:

Kendinizle ilgili aldığınız kararların oluşumu ve tekliflerle ilgili sürprizlerin olması size iyi ki demenize neden olacak. Kendinizi, duygularınızı, hislerinizi sorgulayıp sadeleşme yaratacağınız bir döngü içine gireceksiniz. Askıya aldığınız teklifler tekrar önünüze gelebilir.

Access Sorusu: Kendi değerimin farkında olabilmem için neler mümkün?


♒️Kova Burcu:

Ruhsal dönüşüm ve içsel sorgulamaların yaşandığı süreçler içinde olmanız sizin her türlü sorununuzun şifalanmasına yol açacak. Geçmişte kaybettiğinizi sandığınız şeylerle ilgili yeni imkanlar söz konusu olacak. Psikolojik ve manevi çalışmaların yararınıza olacağı bir döngü içine gireceksiniz.

Access Sorusu: Geçmiş kayıtlarımın şifalanması için neler mümkün?


♓️Balık Burcu:

Hayalleriniz, Umutlarınız ve ideallerinizle ilgili yaşadığınız farkındalıklı süreçler, alacağınız ve yapacağınız şeylerle ilgili tekrar düşünmenize yol açacak. Aşk ile ilgili güzel deneyimler, kariyerde ise şanslı hissedeceğiniz teklifler içinizi ısıtacak.

Access Sorusu: Hayallerimin içinde olabilmem için neler mümkün?


19 Aralık Haftalık Burç Yorumları:


♈️Koç Burcu: Yeni ayla birlikte geleceğiniz ile ilgili çok cesur ve net adımlar atacaksınız. Çevrenize kulak asmayıp, inandığınız yolda ilerleyeceksiniz. Kendi yaralarınızın içinden çıkan gücü fark edeceksiniz. Maddi manevi büyük risk değil, dengeli hareket etmek, kayıp yaşamamanız için iyi olacaktır. Access Sorusu: Kaybettiğim duygularımın dönüşümü için neler mümkün?


♉️Boğa Burcu: Yeni Ay’la birlikte; kutsal görüp inandığın, yargıladığın durum ve olayların değişimi söz konusu olacak. Şu ana kadar yapılmış ve yapılmakta olan şeylerin tekrar gözden geçmesi. İstemediğiniz şeylerin içindeki yeni oluşumlar. Access Sorusu: Yaşam yolumdaki yeni adım ve değişimler için neler mümkün?


♊️İkizler Burcu: Yeni Ay’la birlikte; başkaları ile ilgili meseleler, güven temaları ön planda olacak. Birine maddi manevi yatırım ve zaman ayırmak önemli olacak. Yeniden güvenmek yada güvenmemeyi tezahür edeceğiniz süreçler yaşayacaksınız. Access Sorusu: Güven duygusunu hissedebileceğim ilişkiler için neler mümkün?


♋️Yengeç Burcu: Yeni Ay’la birlikte; Yeni ortaklıklar, yeni ilişkiler mevcut ilişkinin onarımı, ortaklığın onarımı konu başlıkları arasında. Yeni ilişkiler, yeni düzene girmenize sebep olurken, sizi bilmediğiniz bir rotaya itebilir. Karşınızdaki insanların hayatında ne kadar aktif bir rolünüz var, hayatlarının neresindensiniz? Bu soruların cevabını arayacağınız bir ay olacak. Access Sorusu: İlişkilerimdeki  istediğim önemi, değeri görebilmem için neler mümkün?


♌️Aslan Burcu: Yeni Ay’la birlikte; Yeni bir düzen inşa etmek, kendi alanınızı oluşturmak, bugüne kadar isteyip cesaret edemediğiniz durumları gerçekleştireceğiniz olanaklar içinde olacaksınız. Hayatınıza katacağınız yeni bir düzen, sorumluluk gösterdiğiniz ve yapmakta olduğunuz şeyler ile ilgili sorgulamalar ön planda olacak. Access Sorusu: Hayatımda tutmam ve çıkarmam gereken ilişkiler için neler mümkün?


♍️Başak Burcu; Yeni Ay’la birlikte; Aşk ile ilgili yeni değişimler yüzünüzü güldürecek. Küçük başlangıçlar, büyük deneyimlere yol açacak. Bugüne kadar hissetmediğiniz, unuttuğunuz, kaybettiğinizi sandığınız duygularınızın tekrar canlandığını göreceksiniz. Çocuk sahibi olmak, çocuklarla ilgili planlamalar da, konu başlıkları arasında. Access Sorusu: Aşkın yarattığı mucizeler için neler mümkün?


 ♎️Terazi Burcu: Yeni Ay’la birlikte; Aile, yuva, yaşam alanı ile ilgili değişimler. Ani düzen değişimi, rutinlerin değişmesi. Konfor alanındaki değişimler. Aile içindeki bireyler ile ilgili kararlar. Yeni çözüm yolları bulup harekete geçeceğiniz süreçler söz konusu olacak. Access Sorusu: Yeni çözüm ve kararlar alabilmem için neler mümkün?


♏️Akrep Burcu: Yeni Ay’la birlikte; Sürpriz karar ve anlaşmalar, teklifler, aşk ile ilgili sürpriz gelişmeler söz konusu olacak. Uzun zamandır istediğiniz planlar gerçekleşecek. Heyecan ve sorumluluklarla ilgili yenilenme yaşayacağınız süreçler söz konusu olacak. Access Sorusu: Sürpriz haber ve kararlar için neler mümkün?


♐️Yay Burcu: Yeni Ay’la birlikte; Parasal kaynaklar, harcamalar, yatırımlar, değer ve özgüven ile ilgili durumlar ön planda olacak. Sahip olduğunuz şeyler ile ilgili yenilikler değişimlere yol açacak. Yatırımlarla ilgili değişimler yaparken, harcamalarınıza da dikkat etmeniz gereken süreçleri de göz ardı etmeyin. Access Sorusu: Kendi kabul ve onayım için neler mümkün?


♑️Oğlak Burcu: Yeni Ay’la birlikte; Kendinizle ilgili bu zamana kadar bastırdığınız duyguların dışında olup, duyulmamışı, yapılmamışı yapmak isteyeceksiniz. Çılgın kararlar, yeni adımlar, yeni çıkış yolları kendi gerçeğinizi bulup yaşamanıza neden olacak. Access Sorusu: Kendi kendimin en iyi hali için neler mümkün?


♒️Kova Burcu: Yeni Ay’la birlikte; İçsel uyanış, özgürlük ihtiyacı, kendi benliğinizi ve ruhunuzu keşfetme fırsatları elde edeceğiniz bir ay olacak. Artık uykudan uyanıp, saklandığınız, görmezden geldiğiniz şeylerin çözümü içinde olmak isteyeceksiniz. Yeni kararlarla birlikte, kendi varlığınızı, iyi ve kötü yaşanılmış olan her şeyi, geçmişteki travmatik yara veren olayların arkasına saklanmayıp, kendi bolluğunuzu yaratma zamanının içinde olacağınız süreçler değişiminize yol açacak. Access Sorusu: Geçmiş yaraların şifası için neler mümkün?


♓️Balık Burcu: Yeni Ay’la birlikte; Gelecek ile ilgili hayal ve hedefler, arkadaş ve sosyal çevrenizle ilgili değişimler. Yeni hayal ve planlar içinde olmak. İsteyip, gerçekleştiremediğiniz şeylerin fırsatlarını yakalayacağınız bir ay olacak. Boşlukta, arada olan tüm olay ve durumlar tamlık kazanacak. Maddi manevi değer temaları, hak etme duygusu ile canlanacak. Access Sorusu; Hayallerimin ötesinde bir yaşam için neler mümkün?
12 Aralık Haftalık Burç Yorumları:


♈️Koç Burcu: Arkadaş, sosyal çevre, yeni plan ve organizasyonlar, iş çalışma koşullarının ön planda olduğu hareketli bir hafta olacak. Çarşamba günü kendi kendinizi kaldırdığınızı düşünüp, kendi kendinize bir manipülasyon yaratabilirsiniz. Davalar, hak, hukuk meselelerinde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hafta Sonu ise sürpriz haber ve teklifler enerjinizi yükseltmenize neden olacak. Access Sorusu: Gerçekliğime gerçeklik katabilmem için neler mümkün?


♉️Boğa Burcu: İş hayatı ve ev düzeninin ön planda olduğu bir hafta olacak. Sorumluluklarınız ve inisiyatif aldığınız konular ile ilgili destekler. Çarşamba günü; parasal konularla ilgili kendi hayrınız için hayır demeyi öğrenin. Ve her söylenilene inanmayın! Gözden geçirmeniz gereken durumlar olabilir. Hayat sizi dönüştürüp, daha hızlı ilerlemenize neden olacak sebepler yaratacak. İlişkilerle ilgili yenilikler, ani seyahatler ve kendinizi ortaya koyacağınız süreçler söz konusu olacak. Access Sorusu: İlişkilerimin güven ve huzur içinde olabilmesi için neler mümkün?


♊️İkizler Burcu: İletişim, ikili ilişkiler, planlar ve programların yoğun olduğu bir hafta olacak. Eş, akrabalar ile vakit geçirmek, fedakar yapınızı daha çok ön plana çıkarmanıza neden olacak. Sevdiğiniz insana her yönden destek olacaksınız. Çarşamba günü; ailesel yada ortaklı ilişkilerde fikir ayrılıkları sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu durum da ilişkinize yansıyabilir. Hafta sonuna doğru ise; farklı olanın peşinden gitmek, hayatınıza renk katacak. Access Sorusu: Çözüm yolu  ve huzur bulduğum ilişkiler için neler mümkün?


♋️Yengeç Burcu: Maddi anlamda iniş ve çıkışların, iş ve sağlık konularını denge altına almaya çalışmanız, yeni sorumluluk ve düzen temaları sizi farklı biri haline bürümüş olabilir. Duygu değişimleri, sıkılganlığınız, söyledikleriniz ile yaptıklarınız arasında farklılıklar yaratabilir. Çarşamba günü; bir ilin sonucu veya başkalarının yaşadığı sıkıntılar sizi etkileyebilir. Yeni iş kurma düşüncesi yada ortaklıklar için uygun süreçler değil! Hafta sonu ise; ruhsal birliktelikler, tanışmalar, karşılaşmalar, süprizler ruhunuza dokunacak. Access Sorusu; Geçmişe tutunduğum, özgürleşmemi engelleyen tüm inançları bırakmam için neler mümkün?


♌️Aslan Burcu: İkili ilişkilerle ilgili sorumluluk alacağınız, bir üst seviyeye geçeceğiniz bir hafta olacak. Ad koyma, ortaklık, emek verdiğiniz, zaman harcadığınız her şeyin karşılığını alacaksınız. Ek iş, iş ile ilgili farklı teklifler dikkatinizi çekip, cazip gelebilir. Çarşamba günü; ikili ilişkilerde problemler ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Access Sorusu: Kabul ve şifa enerjisi için neler mümkün?


♍️Başak Burcu: Sorunlarınıza çözüm bulacağınız bir hafta olacak. Sürpriz gelişmeler, yeni aşk, mesafeli ilişkiler, projeler ön planda olabilir. Kendinizi tanıtıp, kendi istek ve arzularınızı, kimliğinizi, kim olduğunuzu, ne istediğinizi ortaya koyacağınız süreçler söz konusu olacak. Çarşamba günü; özel hayatında gerginliklere ve enerji düşüklüğüne dikkat! Access Sorusu: İstediğim, dilediğim şeylerin bana gelmesi için neler mümkün?


♎️Terazi Burcu: Yakın çevrenizden destek ve çözüm bulacağınız, hayatın farklı taraflarını keşfedeceğiniz bir hafta olacak. Ailesel konular, beklenmeyen destekler, kendinize duyduğunuz güven duygunuzu arttıracak. Manevi anlamda güçlü hissedeceksiniz. Çarşamba günü; enerjinizin çekildiğini hissedip inzivada kalmak isteyebilirsiniz. Access Sorusu: Farkındalığıma, farkındalık katacak ilişkiler için neler mümkün?


♏️Akrep Burcu: Ailevi sorumluluklar, sağlık konuları, parasal konuların ön planda olduğu bir hafta olacak. Çözüm yolları yaratacağınız, sürpriz haberler alacağınız, kutlamalar, anlaşmaların olacağı günlerdesiniz. Çarşamba günü; canınızı sokan duygu ve düşünceler enerjinizin düşmesine neden olabilir. Access Sorusu: Sağlıklı ve huzurlu bir hayat için neler mümkün?


 ♐️Yay Burcu: Kafa karışıklığı, dalgınlık, ruhunuzu zaman zaman kayıp hissedeceğiniz bir hafta olabilir. İş ve sağlık konuları ile ilgili beklenmedik haberler keyfinizi yerine getirebilir. Çarşamba günü; duygusal kısıtlılık ve ilişkilerinizde geri çekilme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Access Sorusu: Mutlu olup, mutlu hissedeceğim sebepler için neler mümkün?

: ♑️Oğlak Burcu: Maddi manevi desteklerin geldiği, kafanızı karıştıran olayların netlik sağlandığı bir hafta olacak. Geçmişteki kayıplar, yerini süpriz aşk ve heyecan dolu ilişkilere bırakacak. Çarşamba günü; fazla fedakarlık sizi sizden uzaklaştırır dikkat! Access Sorusu: Hayal ettiğim kapıların saçılması için neler mümkün?


 ♒️Kova Burcu: Yaşadığın olaylara somut çözümler bulacağın, arkadaş ve ilişkilerini gözden geçireceğin bir hafta olacak. Aile yaşantınla ve ruhsal alanda kendini iyi hissedeceğin bir döngü içinde olacaksın. Ani taşınma, ani gelişmelerin ön planda olduğu süreçler. Çarşamba günü; canınızı sokan duymak istemediğiniz şeyler duyup, kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Access Sorusu: Kendimi bulmam için neler mümkün? ♓️Balık Burcu: Kariyer ile ilgili, içsel bir yolla hangi yolda ilerleyeceğini fark edeceğin olaylar söz konusu olacak. Maddi manevi desteği her anında hissedeceğin süreçler. Heyecanlanmana neden olacak sebepler, teklif ve anlaşmalar yeniden düşünmeni, kararlar almanı sağlayacak. Çarşamba günü; başkalarının yaşadığı sorunları içerlemen ruhunu yormana neden olacak. Access Sorusu: Korkularımı ve tüm eksik yanlarımı tamamlayabilmem için neler mümkün?


13 Kasım Pazar 2022 Günlük Burç Yorumları


♈️Koç Burcu:


Aile, ev, yuva konularının ön planda olacağı bir gün. Duygusal, şefkatli, anaç ve daha çok duyarlı yönleriniz ortaya çıkabilir. İlişkilerdeki problemler çözüme ulaşacak.


Access Sorusu: Dengeli ilişkiler için neler mümkün?


♉️Boğa Burcu:


Yakın çevrenizle iletişiminizin etkin olacağı bir gün. Kendinizi çok rahat ifade edebileceksiniz. Sözleriniz, ifadeleriniz ön planda olacak.


Access Sorusu: Denge içinde olduğum ilişkiler için neler mümkün? ♊️İkizler Burcu:

Sahip olduğunuz şeyler, kendinize olan güveninizi daha çok arttırıyor. Keyif ve konfor alanınızı genişletebileceğiniz bir gün. Beslenmeye dikkat!

Access Sorusu: Sağlıklı bir beden için neler mümkün?


♋️Yengeç Burcu:

Eviniz, huzur ve konfor alanınızın ön planda olacağı bir gün. Aile ile ilgili konular, geçmiş ile ilgili konuşmalar size keyif verebilir.

Access Sorusu: Geçmişimin  şifalanması için neler mümkün?

♌️Aslan Burcu:

Olayları akışına bırakmanız, bazı durumları kabullenmenize neden olacak. Unutkanlık ve dalgınlığa dikkat! Kararlarınızla hayatınıza yön verdiğinizi unutmayın.

Access Sorusu: Kararlı ve net olabilmem için neler mümkün?


 ♍️Başak Burcu:

İkili ilişkilerin ön planda olacağı bir gün olacak. Şefkatli ve merhametli oluşunuz, duygusal sohbetleriniz huzur ve güven verecek. Bağışıklık sistemine dikkat!

Access Sorusu: Bugünün mucizeleri nelerdir?


 ♎️Terazi Burcu:

İstediğiniz şeyler ile ilgili hedef, plan içinde olacağınız bir gün olacak. Duygusal yönleriniz hassasiyetinizi arttıracak. Tepkilerinize dikkat!

Access Sorusu: Duygularımın denge içinde olabilmesi için neler mümkün?


 ♏️Akrep Burcu: Bulunduğunuz ortamlardan uzaklaşmak, izole olmak, inzivada kalmak isteyebilirsiniz. Beklemediğiniz haberler gündeminizi değiştirebilir. Kısa seyahatlerin olacağı bir gün.

Access Sorusu: Beklediğim şeylerin gerçekleşmesi için neler mümkün?


 ♐️Yay Burcu: Konsantrasyon gücünüzün ön planda olduğu bir gün. Ufak detaylarda bile derinlik arayabilirsiniz. Merak ve sorgulama yanınız aktif olurken, kararlı olmak size emin adımlar attıracak.

Access Sorusu: Duygularımın denge içinde olabilmesi için neler mümkün?


 ♑️Oğlak Burcu: İkili ilişkilerde hareketli bir gün. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz. Ailece olmak, plan ve seyahatler ön planda olacak.

Access Sorusu: Huzurlu ilişkiler için neler mümkün?


 ♒️Kova Burcu: Kafanızdaki kaygı ve korkular enerjinizi, modunuzu düşürebilir. Gereksiz ayrıntılara takılmaktansa an’da mutlu olmayı seçin.

Access Sorusu: Mutlu edecek sebepler için neler mümkün?
 


♓️Balık Burcu: Sevdiklerinizle birlikte olmak, aşkı hissetmek, ruhunuza çok iyi gelecek. Dokunduğunuz her şeyin şifalanması ve bunu hissetmeniz ruhunuza huzur veriyor.


Access Sorusu: Şifacılığı her zerremde hissedebilmem için neler mümkün?


12 Kasım Cumartesi  2022 Günlük Burç Yorumları


♈️Koç Burcu:


Bugün ev, aile konularının ön planda olduğu bir gün olabilir. Geçmiş konular ile ilgili durumlar ortaya çıkabilir.


Access Sorusu: Geçmişimin şifalanması için neler mümkün?


♉️Boğa Burcu:

İletişim, kısa yolculuklar, kendinizi ifade etme ve başkalarının sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Access Sorusu: Kendi değerimin farkında olmam için neler mümkün?


♊️İkizler Burcu:

Maddi konuların ön planda olduğu, alım, satım, yatırım gibi konular ön planda olacak. Kararsız kalmayın.

Access Sorusu: Kararlı olabilmem için neler mümkün?


♋️Yengeç Burcu:

Bugün dikkatlerin sizin üzerinizde olacağı bir gün olacak. İlişkilerinizde söz sahibi olurken, aldığınız kararların onaylanması sizi mutlu edecek.

Access Sorusu: Mucizeler için neler mümkün?


♌️Aslan Burcu:

Anlık ve rutin işleriniz ön planda olacak. Kafa karışıklığı içinde olmanız yanlış kararlar almanıza neden olabilir.

Access Sorusu: Akışta olabilmem için neler mümkün?


♍️Başak Burcu:

Duygusal konuların, duygularınızın ön planda olduğu bir gün olacak. Arkadaşlarınızla veya sosyal çevrenizle zaman geçirmek iyi gelecek.

Access Sorusu: An’da olabilmem için neler mümkün?


♎️Terazi Burcu:

Plan, hedef ve düzen konularının ön planda olduğu bir gün olacak. Duygularınızı, kararlarınızı denge içinde yaşayacaksınız.

Access Sorusu: İlişkilerimin dengeli ve uyumlu olması için neler mümkün?


♏️Akrep Burcu:

Seyahatlerin, yolculukların yada farklı yerlere gitme fikri ön planda olabilir. Duygusal besleyiciliğiniz farklılığınızı ortaya çıkarıyor.

Access Sorusu: Bugünün mucizeleri nelerdir?


♐️Yay Burcu:

Yaşadığınız olayların, aklınıza takılan soruların cevabını bulmak isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzün ön planda olacağı bir gün olacak.

Access Sorusu: Bundan daha iyi nasıl olur?


♑️Oğlak Burcu:

İkili ilişkilerin ön planda olacağı bir gün olacak. Fazla fedakar yapınız ruhunuzu yorabilir. Her şeyi siz düşünmek zorunda değilsiniz.

Access Sorusu: An’da mucizeler yaşamam için neler mümkün?


♒️Kova Burcu:

Çalışma ortamınızın, iş ile ilgili durumların ön planda olacağı bir gün olacak. Detaylar ve hesap işleriyle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Access Sorusu: Her şeyin istediğim gibi olması için neler mümkün?


 ♓️Balık Burcu:


Aşk hayatınız ve ikili ilişkilerin ön plana çıkacağı bir gün olacak. Kişiliğinizin renkli, farklı, şifacı olması ruhunuza iyi gelecek.


Access Sorusu: Bedenimin ve zihnimin şifalanması için neler mümkün?11 Kasım Cuma  2022 Günlük Burç Yorumları


♈️Koç Burcu:


Taşınma, yer değiştirme, yolculuk, ev satın alma, yer değişikliği gibi durumlar söz konusu olabilir. İş yeri ile ilgili de bir takım değişiklikler mümkün. İçsel değişim ve dönüşümün getirdiği rahat farklılıklar.


Access Sorusu: Hayatıma yeni, sevindirici durum ve olaylar çekebilmem için neler mümkün?


♉️Boğa Burcu:

Başarı ve kutlamaların ön planda olduğu günler. Hayatınızdaki dönüm noktaları. Değişimin yarattığı farkındalıklar. Gücünüzü kutlama zamanı.


Access Sorusu: Güçlü, başarılı ve mutlu olabilmem için neler mümkün?


♊️İkizler Burcu:

Niyetleriniz arasındaki çelişkiler, yapacağınız şeylerle ilgili duraksamanıza yol açıyor. Yetersizlik duygusuna yenilip bazen, kendinizi saklama ihtiyacı duyuyorsunuz. Zihinsel karmaşalara son vermek sizin elinizde. Olmasını istediğinize odaklanın.

Access Sorusu: Kendimi olduğum gibi kabul edebilmem için neler mümkün?


♋️Yengeç Burcu:

Yenilenme, olanaklar, fırsatlar ve içsel dönüşüm. Eski hayatınızı yepyeni bir şeye dönüştürmek. Yargılardan uzak olmanız, huzurlu olmanızı sağlıyor. Kendinizi yeniden keşfedeceğiniz süreçler. Büyüme, bolluk ve şans döngüsü içinde olmak, istediğiniz mutlulukları yaşamanızı sağlayacak.

Access Sorusu: Kendi değerimin farkında olmam için neler mümkün?


 ♌️Aslan Burcu:

Hayatınıza yeni, size farklı hissettiren, farklı düşündüren, daha önce hiç yaşamadığınız şeyleri yaşamanıza neden olacak kişilerin yada olayların içinde olacaksınız. Geçmişte kabul etmediğiniz, kendinizde reddettiğiniz şeyleri dönüştürme fırsatınız olacak.

Access Sorusu: Hayatıma sevgi enerjisinde olan insanları çekebilmem için neler mümkün?


 ♍️Başak Burcu:

Sizi bunaltan ve aklınızda soru işaretlerine neden olan kişi ve olaylardan uzak durun. Hayatınızda maddi sıkıntılar, para ile ilgili dertleriniz olabilir. Aşk hayatınızda kısıtlanmalar yaşıyor olabilirsiniz. Yada kendi kendinizi kısıtlıyor olabilirsiniz. Kendinize ve hayatınıza değer vermeyi seçtiğinizde, kalbinizde kitli ve katı olan her şey değişecek. Çözüm sizde.

Access Sorusu: Yokluğu ve yetersiz hissettiren kalıpları bırakabilmem için neler mümkün?


 ♎️Terazi Burcu:

Güç ve ilham içinde olacağınız süreçler söz konusu. Yapmak istediğiniz her şeyi yapmanın tam zamanı. Aradığınız, merak ettiğiniz şeylerin cevabını yaşayacaksınız. Ruhsal iyileşme ve inziva süreçlerinin getirdiği rahatlama.

Access Sorusu: An’ da olabilmem için neler mümkün?


 ♏️Akrep Burcu:

Hayatınızda saplanıp kaldığınız, sizi tatmin etmeyen, içinizi rahatlatmayan yada memnun olmadığınız şeylerin içinde olabilirsiniz. Ruhunuzun güçlü ve dönüşüm yanı ile en dipten en yukarıya çıkmanız mümkün. Tutunduğunuz düşünce kalıplarını bırakın ve sadece gücünüze inanın.


Access Sorusu: Kendi gücümün farkında olabilmem için neler mümkün?


 ♐️Yay Burcu:

Başkalarıyla yaşadığınız, anlatamadığınız her şey ruhunuzu yoruyor. Düşüncesiz ve önem verilmeyen, aynı değeri görmediğiniz her şeyden uzaklaşıyorsunuz. Kontrol edemediğiniz gerçekler ruhunuzu yorabilir. Sadece akışta olun ve odak noktanız yaşamanıza gereken sonuç olsun.


Access Sorusu: Cesaretli ve güven içinde olabileceğim ilişkiler için neler mümkün?


 ♑️Oğlak Burcu:

Şefkat ve derin bağlar kuracağınız ilişkiler, yüreğinizi ısıtacak sebepler. Romantik bir ilişki. Tutku ile bağlı olduğunuz şeyler. Yasal anlaşma, imzalı, sözleşmeli, devlet kapısı ile ilgili durumlar. Hayatınızda alacağınız destekler ön planda olacak.

Access Sorusu: Sevmeyi ve sevilmeyi hak ettiğim ilişkiler için neler mümkün?


♒️Kova Burcu:

Hayatınızda keşif niteliğini yaşayacağınız şeyler olacak. Yeni enerji, yeni olanaklar, yeni kapılar, beklenmedik, tesadüf gibi gerçekleşen olay ve fikirler. Uğurlu bir zaman dilimi içindesiniz. Heyecan verici bağlantılar size farklı şeyleri denemenize yol açacak.

Access Sorusu: Yeni olan fikirlerin ve şansların içinde olabilmem için neler mümkün?
 

♓️Balık Burcu:


Şifalandırıcı özelliğinizin farkında olacağınız süreçler. Kendi kendinizi iyileştirmek. Ruhun huzur içinde hissetmesi. Zihinsel ve duygusal rahatlama. Mucizevi olaylar ve duaların kabulü.


Access Sorusu: Şifalandığım ve şifalandırdığım ilişkiler için neler mümkün?


10 Kasım Perşembe  2022 Günlük Burç Yorumları


♓️Balık Burcu:


Sosyal hayatınızın canlanıp sizi mutlu edecek sebeplerin artacağı süreçler kapıda. Hoşunuza giden bir şey yapmak, hayatınızda daha keyifli olmanızı sağlayacak. Her gün yaratan sizsiniz, bunu fark edin ve yaşayın.


Access Sorusu: Ruhumun şarkı söylemesi, keyif alması için neler mümkün?


♒️Kova Burcu:

Büyük bir değer yada başarıyı hissedeceğiniz bir gün olacak. Gerçekliğiniz çok daha olumlu yönde değişiyor. Hayatınızdaki değişimlere hazırlıklı olun. Engel gördüğünüz şeyler bir bir hayatınızdan silinecek.

Access Sorusu: Geleceğimle ilgili umut ve heyecan içinde olabilmem için neler mümkün?


 ♑️Oğlak Burcu:

Sezgisel gücünüzü ve içsel derinliğinizi hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Şüphe ve yetersizlik duygularını bir kenara bırakarak ruhunuzda titreşen ebediyetin gücünü hissetmek adına, içinizin derinliklerine uzanıyorsunuz. İhtiyacınız olan anlayışı kavramak, sorunlarınıza cevap bulmanızı sağlayacak.

Access Sorusu:Ruhumun benim ihtiyacım olan çözümlere ulaştırması için neler mümkün?

♐️Yay Burcu:

Sizi bekleyen fırsatlar kapıda. Harika ilişkiler kurabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İstediğiniz şeyleri imgelemek ve hissetmek sizi hayallerinizin içine taşıyacak.

Access Sorusu: Evrenin nimetlerinin bana akması için neler mümkün?


 ♏️Akrep Burcu:

Korku dolu tavrı, endişe verici düşüncelerin girdabında olabilirsiniz. Yada günlük hayatınızdaki sorunlar canınızı fazlasıyla sıkıyor olabilir. Herşeyi tersine çevirecek düşünce ve inanç içinizde. Korku yerine güven enerjisini seçin. Her şey daha kolay ilerleyecek.

Access Sorusu: Kaygı ve korkularımın şifalanması için neler mümkün?


♎️Terazi Burcu:

Yaşantınıza, kişisel yada akademik hayatınızda size yol gösterecek ve olumlu bir etkisi olacak biri giriyor. Bu kişi size, düşünce ve spiritüel alanda yardım edebilir. İhtiyacınız olan yönde gitmeye karar verin ve sadece hissedin.

Access Sorusu: İhtiyacım olan bilginin bana harika yollarla gelmesi için neler mümkün?


♍️Başak Burcu:

Duygularınızı duygusallığınızı ön plana çıkaracağınız döneme giriyorsunuz. Romantik bir ilişki yada samimi bir dostluk kapıda. İlişkilerinizi gözden geçirip ya tamam, ya devam diyeceğiniz günlerdesiniz.

Access Sorusu: ilişkilerimde sevgi ve şefkat enerjisini hissedebilmem için neler mümkün?


♌️Aslan Burcu:

Hayatınızı olduğu şekliyle devam ettirmeniz yararlı olacaktır. Bu dönemdeki düzenlilik aslında düşünce ve davranışlarınızı daha dengeli hale getirmenizi sağlayacak.

Access Sorusu: İçimdeki gücü kararlarımda hissedebilmem için neler mümkün?


♋️Yengeç Burcu:

Arzuladığınız ve hak ettiğiniz sonuçlara ulaşmak üzeresiniz. Tavır ve beklentilerinizi gözden iyi geçirin. İyi şeyleri almayı hak ettiğinize inanın.

Access Sorusu: Aşkı, mutluluğu ve değeri hissedebileceğim bir ilişki için neler mümkün?


♊️İkizler Burcu:

Taahhüt edilen şeylerin gerçekleşmesi. Varmak istenilen yol. Şanslar, yenilikle gelen değişim. Uzun zamandır uğraş verdiğiniz olayların olumlu sonuçlanması. Kişisel gününüzün yarattığı farklılık.

Access Sorusu: Hayatıma olumlu tahattütler çekebilmem için neler mümkün?


♉️Boğa Burcu:

Yeni başlatacak olan fırsatlar ve değişimler. Hayatınıza anlam katacak sebepler kapınızda. Hüsran duyduğunuz, acaba dediğiniz her şey çözüme ulaşacak.

Access Sorusu: Her günü neşe ve iyimserlikle geçirebilmem için neler mümkün?


 ♈️Koç Burcu:

Hayatınızda profesyonel yardım gerektiren alanlara bakın. Mesleki anlamda yeni süreçler söz konusu olacak. Başkalarına yardım etmeye yönelik çalışmalar yapmak, size iyi gelecek.

Access Sorusu: Aradığım bilgiye ve çözümlere ulaşabilmem için neler mümkün?9 Kasım Çarşamba 2022 Günlük Burç Yorumları


♈️Koç Burcu:

Hayatınızda çocuksu neşe arttıracak, belki aile üyelerinin  veya arkadaşlarınızın çocuklarıyla  daha çok zaman geçireceksiniz. Veya çok yakında ailenizi genişletecek yeni bir üye gelebilir. Hayatınızda birden fazla kişi ve ilişkilere bölündüğünüzü ve yeni ilişkilere de şans verebileceğinizi gösteriyor. İçinizdeki çocuğun sesini dinleyin. Oyunbaz olun ve içinizdeki çocuğu şımartın.


Access Sorusu: İçimdeki çocukla bir bütün olabilmem için neler mümkün?


 ♉️Boğa Burcu:

Kaybetmek bazen başka yerlerden gelecek daha büyük ödüllerin habercisidir. Kayıp olan ruhunuz mu? Duygularınız mı? Özlediğiniz ve yarım bıraktığınız yada yarım kaldığınız bir kişi mi? İlişkilerinizde, aile bağlarınızda kopmalar yaşayabilirsiniz. Acınızı da sevincinizi de kendinizden saklamadan yaşayın. Öfkenizi ve üzüntünüzü günlüğe dökün ve negatif enerjileri serbest bırakın. Size iyi gelen insanlarla vakit geçirin.

Access Sorusu: Saygı ve sevgi dolu ilişkiler için neler mümkün?


♊️İkizler Burcu:

Yeni hedefler ve yeni adımlar yaşayacağınız süreçler yaşayacaksınız. Şimdi arzularınızı yaşama zamanı. Yeni deneyimlere hazır olun. Kendinizle ilgili yeni programlar, yenilenme süreci, yeni uğraşlar gündeminizde olacak. Bilinmeyen deneyimlere hazırlıklı olun. Kararsız kalmayın ve cesaretinizi toplayıp yapmak istediğiniz şeylere odaklanın.

Access Sorusu: Kendi adıma doğru kararlar verebilmem için neler mümkün?


 ♌️Aslan Burcu:

Yaratıcı projeler ve eski projelerle ilgili  yeni fikirler edineceksiniz. İhtiyacınız olan içgörüyü kazanmak için içinize dönün ve gerçekten ne istediğinize bakın. Şifalanma, çocuklar, ilişkiler konusunda aydınlanma ve farkındalık yaşayacaksınız. Aradığınız mucize düşündüğünüzden yakın.

Access Sorusu: Şifa enerjisini hayatımda yaratmam için neler mümkün?

 ♍️Başak Burcu:

Sosyal çevrenizin ve samimi ortamlarınızın artacağı süreçlere doğru yol alıyorsunuz. İş ortamınızda, çevremizde yeni insanlar ve yeni enerjiler söz konusu olacak. Çevreniz tarafından destekleneceğiniz süreçler olacak. Samimi ve yeni ilişkilere hazır olun. Eski ilişkilerinizi pekiştirme dönemi. Eğlenceli dönemlere hazırlıklı olun.

Access Sorusu: Hayatımı harikulade desteğe açmam için neler mümkün?

♋️Yengeç Burcu:

Müthiş bir büyüme zamanına hazırlıklı olun. Ailenizi yada işinizi genişletme zamanı. Yatırımlarla ilgili şanslı süreçler. Seçeneklerinizi gözden geçirme zamanı. Hayatınızda önünüze gelen süreçler sizi farklı deneyimlere doğru  hazırlıyor. Bu büyüme miras, kar getiren yatırımlarla ilgili olabilir. Enerjinizi istediğiniz şeylere odaklayın.

Access Sorusu: Yeni plan ve projeler için neler mümkün?


♏️Akrep Burcu:

Hayatınızdaki sorunların çözüme ve netlik kazanacağı süreçler söz konusu olacak. Fiziksel, zihinsel, duygusal şifa verecek mucizeler gerçekleşecek. Meditasyon ve ruhsal gelişim için farkındalıklı durumlar gerçekleşecek.

Access Sorusu: Minnet duygusunu yaşamam ve yaşatmam için neler mümkün?


 ♎️Terazi Burcu:

Kişisel gücünüzün arttığı bir dönem. Farkında olsanız da, olmasanız da, risk almaya ve yeni  bir maceraya atılmaya hazırsınız. Eğer bir konuda şansınızı denemeyi düşündüyseniz şimdi bunu göze almanın tam zamanı diyebiliriz. Tereddüt ettiğiniz şeyler olsa bile, denemek size yeni deneyimler kazandıracak.

Access Sorusu: Kendi gücümün farkında olabilmem için neler mümkün?


 ♐️Yay Burcu:

Değerlerin inandığın kalıpların rengini değiştirmesi. Gerçek ve duygusal kısıtlanma yaşayacağınız süreçlerin oluşumu. Uçta olan ilişkilerin kopması, işden ayrılma. Dış koşulların değişimi. Bırakmak ve güvenmek arasındaki ince çizgiler ile ilgili deneyimler.

Access Sorusu: Güçlü ve iradeli olabilmem için neler mümkün?


 ♑️Oğlak Burcu:

Yaratıcılığınızın artacağı süreçler. Öğrenmek istediğiniz şeylerin cevabını alacağınız döngüler söz konusu olacak. Mesleki fırsatlar ve istediğiniz şeylerle ilgili odak noktası oluşturmanız gerekiyor. Şüphelerinizi bir kenera bırakın ve sadece istediğinizi almaya odaklanın.

Access Sorusu: Ruhumun kendini ifade edebilmesi için neler mümkün?


♓️Balık Burcu:

Büyük başarı dönemi, bir plan çaba proje ile ilgili çalışmalar. Çabaların ödüllerini toplamak. Yaptığınız ve yapacağınız işlerden zevk almak. İçsel huzurun kendi kendinize şifa vermesi. Başarıların size verdiği doyum hazzı.

Access Sorusu: Ruhsal enerjimin şifa içinde olması için neler mümkün?


♒️Kova Burcu:


Hayatınızda büyük sevinçlerin ve bolluk zamanlarının geldiği süreçler. Zenginlik, beklenen aşk veya işteki başarılar olabilir. Hayalini kurduğun şeylerin içinde kendini hisset ve yararım gücün ile yarattığını bil. İstediğinden daha fazlası mümkün bunu unutma.


Access Sorusu: Hayatıma harika şeylerin girebilmesi için neler mümkün?


8 Kasım Salı 2022 Günlük Burç Yorumları


♈️Koç Burcu:


Maddi konular, gelirler, beklenmedik değişimler söz konusu olacak. Kendinizi maddi anlamda sıkışmış hissedebilirsiniz. Değersiz, yetersiz, özgüvensiz hissetmek, maddi kaynaklarınızı sağlayan kişilerle yaşadığınız manipülasyonlar. Güç savaşları, şikayet edilen durumlar ve farkındalıklar. Aile, yuva ile ilgili sarsıcı olaylar. Kendine haksızlık etmek, dostluk ve arkadaşlıklarla ilgili yüzleşmeler.

Access Sorusu: Kendi değerimin farkında olmam için neler mümkün?


♉️Boğa Burcu:

Duygusal ani gerilimler, dönüm ve son noktaları. Zor süreçler. Kendinizi bulmak ile ilgili durumlar. Yüzleşmeler, kendini keşfetmek. Manipülasyonlar. Gelecek ile ilgili belirsiz hissedeceksiniz. Aksiyon almak istediğin şeylerle ilgili netlik sağlayacaksınız. Harcamalar kontrol altına alınmalı. Eski düzeni devam ettirmeyeceksiniz.

Access Sorusu: Geçmiş olumsuz kayıtların şifalanması için neler mümkün?

 ♌️Aslan Burcu:

Yeni yol ve rota planları yapacağınız süreçler. İkili ilişkilerle ilgili karmik sınavlar. İstekli ve isteksiz olan durumların sorgulanması. Zayıf bağların kopması. Eşinizin ailesi ile ilgili durumlar.

Access Sorusu: Denge ve uyum içinde olabilmem için neler mümkün?

 ♋️Yengeç Burcu:

Parasal konuların, ödemelerin ön planda olduğu süreçler. Aile ve yuva konuları hayalleriniz ve gerçekler arasındaki döngüyü sorgulamanıza neden olacak. Mücadeleci ruhunuz size güç verirken, yalnızlık hissine girebilir, kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz.

Access Sorusu: Duygularımın efendi olmam için neler mümkün?

 ♊️İkizler Burcu:

Ruhsal uyanma, bilinçaltı-bilinç dışı inançlar ile ilgili sınavlar. Sağlınızla ilgili  durumlar. Kariyer ve aile hayatınız ile ilgili uğraşlar ön planda olacak. Manipülasyonlara dikkat! İlkili ilişkilerinizle ilgili süpriz gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Meditasyon ve an’da istemek ruhunuzu rahatlatacak.

Access Sorusu: Ruhumun yenilenmesi için neler mümkün?

♍️Başak Burcu:

Yeni verilen kararlar, imzalar,alışılmış düzenden çıkmak, rutinlerin değişimi. Yeni tanışmalar, ruhun yenilenme süreçleri. Kroniksel rahatsızlıklar ve bağışıklık sistemine dikkat! İş hayatınızda bazı gecikmeli durumlar. Hak ettiğini alamadığını düşünmek.

Access Sorusu: Hak ettiğime inandığım sebeplerin oluşması için neler mümkün?

 ♎️Terazi Burcu:

Riskler, yatırımlar, yanlış yatırımlara karşı dikkat! İlişkilerin sorgulanması. Kendinizin dışında herşey ile uğraşmamın verdiği yorgunluk. Çocuklarla ilgili sorumluluklar. Kendinizi mutlu hissetmekle ilgili sorgulamalar.

Access Sorusu; Mutlu hissedebilmem için neler mümkün?

 ♐️Yay Burcu:

Sağlıkla ilgili dikkat edilmesi ve göz ardı edilmemesi gereken süreçler. Zihnin sorumluluklarla dolması. Kendini doğru ifade edememek. İş hayatınızdaki ani değişimler. Sorumluluk ve yükümlülüklerin değişimi. Sırlar ve bilinmeyen gerçeklerim ortaya çıkışı. Ruhun boşluk kalan kısımlarının telafisi. Hayatınızdaki rutinlerin değişimi.

Access Sorusu: Sağlıklı bir beden ve zihin için neler mümkün?

♒️Kova Burcu:

Kökler, aile, yuva, içsel huzur ve ebeveynler ile ilgili durumlar. Mekan ve yer değişimleri. Aile temalarının ön planda olması. Ait olduğun yada gördüğün şeyi bırakmak. Alışkanlıklarınıza bağlı durmak sizi zorlayabilir. Acele etmemek ve radikal kararlar almak.

Access Sorusu: Denge ve uyum içinde olduğum ilişkiler için neler mümkün?

♏️Akrep Burcu:

Evlilik ve ikili ilişkilerle ilgili gerilimli süreçler. İnandığın durumların inandığın gibi olmaması. Kadersel döngüler. Fazla mücadelenin verdiği yorgunluk. Tüm ikili ilişkilerinizle ilgili sorgulamalar. Kararların keskin ve net olması.

Access Sorusu: İçsel huzur ve beden sağlığım için neler mümkün?

♑️Oğlak Burcu:

Aşk hayatında temkinli olmak. Duygulardaki değişimler. Gelir kaynakları ile ilgili düzenlemeler. Gereksiz spekülasyonlara karşı dikkat! Kendinize küçük mutluluklar inşa edebilmek. Özgüven ve özdeğerin sorgulanması.

Access Sorusu: Aşkı aşk gibi yaşamam için neler mümkün?

♓️Balık Burcu:

Bilinçdışı ve bilinçaltı ile ilgili korkular, aniden gelen haber ve gelişmeler sizi şaşırtabilir. Güven duyduğunuz kişiler ile ilgili farklı durumlar ortaya çıkabilir. Yeni kararlar. Bilgi kirliliği, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir dikkat! Fedakar yapınızla ilgili sorgulamalar.

Access Sorusu: Bilinçaltımdaki beni olumsuz etkileyen inanç kalıplarımın şifalanması için neler mümkün?

7 Kasım Pazartesi 2022 Günlük Burç Yorumları


♈️ Koç Burcu:


İkili ilişkilerinizde kalp kırgınlıkları, iletişim problemleri yaşamış olabilirsiniz. Kafa karışıklığınız var ise net kararlar alarak, yapmak istediğiniz şeylere odaklanıp enerjinizi verirseniz şans sizden yana olacak. Kendi hayrınız için “HAYIR” demeyi öğrenin.   

Access Sorusu: Kendi hayrıma olabilecek olasılıklar için neler mümkün?


 ♊️ İkizler Burcu:

Tüm ilişkilerinizde aktif, yenilikçi, farklı, öğrenmeye açık ve özgür ruhlu yanınız daha çok öğrenmenize, daha çok ruhunuzun yenilenmesine neden olacak. Birden fazla olanak ve seçenekler kapınızda . Kararsızlık enerjisinden uzak durun.

Access Sorusu: Kararlı ve net kararlar alabilmem için neler mümkün?
 
♉️Boğa Burcu:

İlişkilerinizde zaman zaman kendinizi şanssız gibi hissetseniz de, süpriz gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Huzur, tutku, derin sohbet ve iletişimler ruhunuza iyi gelecek. Kendinizin bile bilmediğiniz yanınız ile tanışabilirsiniz. Değişim ve dönüşüm hayatınızın enerji akışını değiştirecek.

Access Sorusu: Huzur ve tutkunun ön planda olduğu ilişkiler için neler mümkün?
 
♋️Yengeç Burcu:

Korkularınızla hem kendinizi hem partnerinizin enerjisini düşürebilirsiniz. Netlik isterken, siz ne kadar net ve korkusuzsunuz. Yapmak istediğiniz, öne çıkartmak istediğiniz şeylerle karşınıza çıkan, size kendinizi şanssız hissettiren durumlarla kendinizi ötelemeyin. Sadece an’da kalın.

Access Sorusu: İstediğim şeyleri gerçekleştirebilmem için neler mümkün?

♏️Akrep Burcu:

Hem bedendel hem zihinsel olarak kendimizi yorgun, şanssız,isteksiz hissediyor olabiliriz. Ani oluşan durum ve olaylar, belki de her şeyinizi değiştirmenize neden olacak. Değişime direnmeyin ve sadece olmasını istediğiniz şeylere odaklanın ve yaratın. Sağlığınızı özellikle düşüncelerinizle kendi kendinize verdiğiniz yaraları göz ardı etmeyin.

Access Sorusu: Farkında olduğum yada olmadığım yaralarımı iyileştirebilmem için neler mümkün?

 ♌️Aslan Burcu:

Kendinize verdiğiniz önem, sizin ön planda ve göz önünde olmanızı sağlayacak. Aldığınız övgü ve güzel sözler, egonuzu onura edecek. Hizmet odaklı oluşunuz, emeğinizin karşılığını fazlasıyla almanıza neden olacak.

Access Sorusu: Maddi manevi gücü denge içinde yaşayabilmem için neler mümkün?
 
♍️Başak Burcu:

Olsun mu, olmasın  mı dediğiniz, yapıp yapmamakta kararsız kaldığınız süreçlerden geçiyor olabilirsiniz. Hayal ve gerçek arasındaki ince çizginin dengesini sağlayabildiğiniz taktirde, hayallerinizin içinde olacaksınız. Sadece mükemmeliyetçi tarafınızı bir kenara bırakıp, sadece duygu ve hisle yaklaşın. İşte o zaman her şey anlam kazanacak.

Access Sorusu: Mükemmelliyetçi ruhumu dengeleyebilmem için neler mümkün?

 ♎️Terazi Burcu:

Biz dedikçe, ben demeyi öğrenmek zorunda kaldım diyor olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki olaylar ve durumlar, canınızı acıtsa da, farklı deneyimler sonrasında umut ettiğiniz şeyleri yaşamanıza neden olacak. Karanlığın sonundaki aydınlık gibi, kalbinizi, zihninizi aydınlatacak ilişkiler kapıda. Sadece otokontrol tarafınızı devredışı bırakın.

Access Sorusu: Denge ve uyum içinde olabileceğim ilişkiler için neler mümkün?

 ♐️Yay Burcu:

Yapmak istediğin şeyleri, yapamayıp durağan ve askıda duran her şey, ruhunuzu ve bedeninizi yaralarken, ikili ilişkilerinizde de, öfke problemlerine neden olacak. Duygularınızdaki değişimler, tavır ve davranışlarınıza yansırken, ne istediğinizden emin olun. Tamam mı, devam mı? Diyeceğimiz süreçler kapıda!

Access Sorusu: Duygularımı denge altında tutabilmem için neler mümkün?

 ♑️Oğlak Burcu:

İnandığınız kalıpları kırmak zor olsa da, artık siz eski siz değilsiniz. İkili tüm ilişkilerde olmasını istediğiniz şeyler olmasa bile, artık sizi üzmüyor. Duygusal karnınız, fedakar yapınız artık hak edene, hak ettiği kadar dedirtiyor. Yenilikler ve farklı iletişimler size umut verecek.

Access Sorusu: Yeni bir ben için neler mümkün?

 ♒️Kova Burcu:

Düşünce ve inançlarınızla kendi kendinizi sabote etmekten, kısıtlamaktan vazgeçin. Herkesin doğru ve yanlışları kendine.  Kararlı ve net olmak size kazandıracak. Sadece istikrar ve inanç. Hizmet ettiğiniz ve emek verdiğiniz şeylerin karşılığını alacaksınız.

Access Sorusu: Ruhumun ve bedenimin sağlıklı olabilmesi için neler mümkün?

 ♓️Balık Burcu:

Kendi kendinizle ilgili değişim ve dönüşüm, hem bilinç altınızda, hem dış görünüşünüzle sizi daha iyi yansıtacak. Birden fazla olasılık, şans ve şifa kapınızda. Kendinizi dualarınızı yaşarken bulmanız sn meselesi. Sezgileriniz en büyük rehberiniz.

Access Sorusu: Sezgilerimle geçmiş olumsuz kayıtlarımı şifalandırmam için neler mümkün?

Gönderilen Mesaj Yok