KARGO VE TESLİMAT

kuantumunkraliceleri.com koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.

Ücretsiz Kargo: Türkiye sınırlarında Online alışveriş kargo ücretsiz limitimiz 55 TL ‘dır. Bu alt limit değiştirilebilir. Bu limite kadar olan siparişlerde kargo tutarı sipariş toplam tutarına eklenir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

Teslimat: Almış olduğunuz ürün anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile, Alıcı’nın belirttiği adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında Alıcı’nın adresinde bulunmaması durumunda dahi firmamız edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, Alıcı’nın ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun Firmamıza geri iade edilmesinden dolayı da oluşan giderler de Alıcı’ya aittir.

Tüketicilerin şikâyet ve itirazları: Üyelerimizin haklı talep-şikayetleri ile her türlü başvurularını karşılamaktan memnuniyet duyarız. Mümkün olmadığı takdirde, kanuni parasal sınırlar dahilinde, yerleşim yerinizdeki  İl ve İlçe Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri'ne başvurabilirsiniz.


İADE ŞARTLARI

14 gün içerisinde iade hakkı: İnternet sistemizden aldığınız bir üründen memnun kalmayarak iade etmek istediğiniz takdirde, kullanılmamış durumdaki ürünü, iade formunu (faturanızın arkasında) doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14(ondört) gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, anlaşmalı kargo firmamızile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.

Normal kullanım koşullarına uygun kullanılmasına rağmen, üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata nedeniyle, ürününüzle ilgili bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda, ürüne ait fatura üzerinde bulunan sipariş numarası ile birlikte info@kuantumunkraliceleri.com  adresine mail gönderebilir veya 08504663670 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Şikayetlerin Ele Alınma Süreci: Müşteri şikayetlerinin mümkün olan en hızlı şekilde sonuçlandırılması önceliğimizdir. Her müşteri şikayeti maksimum dikkat ve özenle, şikayet yönetimi süreçlerimize göre adil, tarafsız ve standart bir şekilde değerlendirilerek sonuçlandırılır.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

kuantumunkraliceleri@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.