Menu
Sepet

Kampanyalı Ürünler

 2'Lİ MASTER KUANTUM VE NLP ONLINE EĞİTİM PAKETİ
Sıcak -50 %
Model: 2'Lİ MASTER KUANTUM VE NLP ONLINE EĞİTİM PAKETİ
MASTER KUANTUM EĞİTİMİ SİZE NELER KATAR?Üstat kendi geleceğini kendi belirler. MUCİZE SENSİN. Bilinçaltını dönüştürme ve programlama... Düşünce gücüyle istediğin her şeyi hayatına çekmek... Paraya,aşka,sağlığa kapılarını aç... Mucize frekansını bul... Hedeflerine nasıl kilitlenir ve ulaşırsın... Kaderinin iplerini eline al...NLP UZMANLIĞI EĞİTİMİ İÇERİĞİ✔️NLP nedir? ✔️NLP ilkeleri ✔️Stratejiler ✔️Resim Değiştirme ✔️Temsil Sistemleri ✔️Duygusal Algı Teknikleri ✔️Meta Model ✔️Milton Erickson Dil Kalıpları ✔️Alt temsil Sistemleri ✔️Çapa Atma ✔️Çapa Çökertme Zincirleme Çapa Herkese ve her ülkeye uygun olması için sizlere normalde 2 gün süren sınıf eğitiminin profesyonel kameralarla çekilmiş halini ve son yapılan zoom eğitiminin kayıtlarını size gönderiyoruz.Aldığınız eğitimi ve dökümanları alımınız sonrası ekibimiz sizinle irtibat kurup mail ile gönderecektir.Bu eğitim sadece videolu eğitimdir sorularınız olduğunda mail ile gönderdiğinizde Serpil hanım cevaplandırıyor ve size gönderiyoruz.Bu eğitimi alanlar senede 1 kez açılan Master Kuantum ZOOM eğitimine ÜCRETSİZ katılabilmektedir.NLP Zoom eğitimi yapılmamaktadır.Önümüzdeki ilk Zoom eğitiminin tarihi belli değildir ancak 2024 yılında yapılacaktır. Havale veya EFT ile ödeme yapmak ve bilgi için whatsapp iletişim…☎️  +90 542 210 31 77☎️  +90 533 622 17 54Yurtdışından PAYPAL ile veya farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapmak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz;☎️  +90 542 78 520 78..
5.850,00 TL 11.700,00 TL
2'Lİ KUANTUM VE MASTER KUANTUM ONLINE EĞİTİMİ
Sıcak -50 %
Model: 2'Lİ KUANTUM VE MASTER KUANTUM ONLINE EĞİTİMİ
KUANTUM  VE MASTER KUANTUM EĞİTİMİ BİR ARADA... 1.Kuantum 1.Seviye Online Eğitimi... 2.Master Kuantum Online Eğitimi... Katılım sonrası her eğitim için ayrı ayrı Uluslararası geçerli sertifikalar verilecektir...Herkese ve her ülkeye uygun olması için sizlere normalde 2 gün süren sınıf eğitiminin profesyonel kameralarla çekilmiş halini ve son yapılan zoom eğitiminin kayıtlarını size gönderiyoruz.Aldığınız eğitimi ve dökümanları alımınız sonrası ekibimiz sizinle irtibat kurup mail ile gönderecektir.Bu eğitim sadece videolu eğitimdir sorularınız olduğunda mail ile gönderdiğinizde Serpil hanım cevaplandırıyor ve size gönderiyoruz.Bu eğitimi alanlar senede 1 kez açılan ZOOM eğitimlerine ÜCRETSİZ katılabilmektedir.Önümüzdeki ilk Zoom eğitiminin tarihi belli değildir ancak 2024 yılında yapılacaktır. Havale veya EFT ile ödeme yapmak ve bilgi için whatsapp iletişim…☎️  +90 542 210 31 77☎️  +90 533 622 17 54Yurtdışından PAYPAL ile veya farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapmak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz;☎️  +90 542 78 520 78..
5.850,00 TL 11.700,00 TL
2'Lİ KUANTUM VE NLP ONLINE EĞİTİM PAKETİ
Sıcak -50 %
Model: 2'Lİ KUANTUM VE NLP ONLINE EĞİTİM PAKETİ
Katılım sonrası Uluslararası geçerli sertifika verilecektir.KUANTUM UZMANLIĞI EĞİTİMİ✔️Enerjiler nasıl çalışır? ✔️Frekansınızı nasıl yükseltirsiniz ✔️Bilinçaltı ve bilinçaltı kodlama  ✔️Geçmişi düzeltmek affetmek ✔️İsteklerimizi hayatımıza nasıl çekeriz? ✔️Bilinçaltı temizleme teknikleri ✔️Bilinçaltı kök inançları dönüştürme teknikleri ✔️Swish tekniğiNLP UZMANLIĞI EĞİTİMİ ✔️NLP nedir? ✔️NLP ilkeleri ✔️Stratejiler ✔️Resim Değiştirme ✔️Temsil Sistemleri ✔️Duygusal Algı Teknikleri ✔️Meta Model ✔️Milton Erickson Dil Kalıpları ✔️Çapa Atma ✔️Çapa ÇökertmeHerkese ve her ülkeye uygun olması için sizlere normalde 2 gün süren sınıf eğitiminin profesyonel kameralarla çekilmiş halini ve son yapılan zoom eğitiminin kayıtlarını size gönderiyoruz.Aldığınız eğitimi ve dökümanları alımınız sonrası ekibimiz sizinle irtibat kurup mail ile gönderecektir.Bu eğitim sadece videolu eğitimdir sorularınız olduğunda mail ile gönderdiğinizde Serpil hanım cevaplandırıyor ve size gönderiyoruz.Bu eğitimi alanlar senede 1 kez açılan Kuantum ZOOM eğitimine ÜCRETSİZ katılabilmektedir.NLP Zoom eğitimi yapılmamaktadır.Önümüzdeki ilk Zoom eğitiminin tarihi belli değildir ancak 2024 yılında yapılacaktır. Havale veya EFT ile ödeme yapmak ve bilgi için whatsapp iletişim…☎️  +90 542 210 31 77☎️  +90 533 622 17 54Yurtdışından PAYPAL ile veya farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapmak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz;☎️  +90 542 78 520 78..
5.000,00 TL 10.000,00 TL
2'Lİ KUANTUM VE YAŞAM KOÇLUĞU ONLINE EĞİTİMLERİ
Sıcak -50 %
Model: 2'Lİ KUANTUM VE YAŞAM KOÇLUĞU ONLINE EĞİTİMLERİ
1.KUANTUM ONLINE EĞİTİMİ2.YAŞAM KOÇLUĞU ONLINE EĞİTİMİHerkese ve her ülkeye uygun olması için sizlere normalde 2 gün süren sınıf eğitiminin profesyonel kameralarla çekilmiş halini ve son yapılan zoom eğitiminin kayıtlarını size gönderiyoruz.Aldığınız eğitimi ve dökümanları alımınız sonrası ekibimiz sizinle irtibat kurup mail ile gönderecektir.Bu eğitim sadece videolu eğitimdir sorularınız olduğunda mail ile gönderdiğinizde Serpil hanım cevaplandırıyor ve size gönderiyoruz.Bu eğitimi alanlar senede 1 kez açılan Kuantum ZOOM eğitimine ÜCRETSİZ katılabilmektedir.Yaşam Koçluğu  Zoom eğitim yapılmamaktadır.Önümüzdeki ilk Zoom eğitiminin tarihi belli değildir ancak 2024 yılında yapılacaktır. Havale veya EFT ile ödeme yapmak ve bilgi için whatsapp iletişim…☎️  +90 542 210 31 77☎️  +90 533 622 17 54Yurtdışından PAYPAL ile veya farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapmak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz;☎️  +90 542 78 520 78..
5.000,00 TL 10.000,00 TL
2'Lİ MASTER KUANTUM VE YAŞAM KOÇLUĞU ONLINE EĞİTİMLERİ
Sıcak -50 %
Model: 2'Lİ MASTER KUANTUM VE YAŞAM KOÇLUĞU ONLINE EĞİTİMLERİ
KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİKendi Yaşamınızın Koçu Olun Güçlü ve Etkili Bir Yaşam Koçu Olabilmek İçin Edinmeniz Gereken Temel Özellikler Neler? Bir Yaşam Koçu Gibi Düşünün Bir Yaşam Koçu Gibi Yönetin Bir Yaşam Koçu Gibi DinleyinMASTER KUANTUM EĞİTİMİÜstat kendi geleceğini kendi belirler.MUCİZE SENSİN..Düşünce gücüyle istediğin her şeyi hayatına çekmek.Paraya,aşka,sağlığa kapılarını aç.Hedeflerine nasıl kilitlenir ve ulaşırsın. Kaderinin iplerini eline al.Alımınız sonrası ekibimiz ONLINE eğitimlerinizi mail olarak gönderecektir...Herkese ve her ülkeye uygun olması için sizlere normalde 2 gün süren sınıf eğitiminin profesyonel kameralarla çekilmiş halini ve son yapılan zoom eğitiminin kayıtlarını size gönderiyoruz.Aldığınız eğitimi ve dökümanları alımınız sonrası ekibimiz sizinle irtibat kurup mail ile gönderecektir.Bu eğitim sadece videolu eğitimdir sorularınız olduğunda mail ile gönderdiğinizde Serpil hanım cevaplandırıyor ve size gönderiyoruz.Bu eğitimi alanlar senede 1 kez açılan Master Kuantum ZOOM eğitimine ÜCRETSİZ katılabilmektedir.Yaşam Koçluğu Zoom eğitimi yapılmamaktadır.Önümüzdeki ilk Zoom eğitiminin tarihi belli değildir ancak 2024 yılında yapılacaktır. Havale veya EFT ile ödeme yapmak ve bilgi için whatsapp iletişim…☎️  +90 542 210 31 77☎️  +90 533 622 17 54Yurtdışından PAYPAL ile veya farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapmak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz;☎️  +90 542 78 520 78..
6.000,00 TL 12.000,00 TL
2'Lİ YAŞAM KOÇLUĞU VE NLP ONLINE EĞİTİMLERİ
Sıcak -50 %
Model: 2'Lİ YAŞAM KOÇLUĞU VE NLP ONLINE EĞİTİMLERİ
1.YAŞAM KOÇLUĞU ONLINE EĞİTİMİ2. NLP ONLINE EĞİTİMİHerkese ve her ülkeye uygun olması için sizlere normalde 2 gün süren sınıf eğitiminin profesyonel kameralarla çekilmiş halini ve son yapılan zoom eğitiminin kayıtlarını size gönderiyoruz.Aldığınız eğitimi ve dökümanları alımınız sonrası ekibimiz sizinle irtibat kurup mail ile gönderecektir.Bu eğitim sadece videolu eğitimdir sorularınız olduğunda mail ile gönderdiğinizde Serpil hanım cevaplandırıyor ve size gönderiyoruz.Havale veya EFT ile ödeme yapmak ve bilgi için whatsapp iletişim…☎️  +90 542 210 31 77☎️  +90 533 622 17 54Yurtdışından PAYPAL ile veya farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapmak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz;☎️  +90 542 78 520 78..
5.000,00 TL 10.000,00 TL
3 EĞİTİM BİR ARADA
Sıcak -50 %
Model: 3 EĞİTİM BİR ARADA
...3 EĞİTİM BİR ARADA... KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ...KUANTUM UZMANLIĞI...NLP UZMANLIĞI... KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ ALMAK SİZE NE KATAR?  KUANTUM UZMANLIĞI EĞİTİMİ ALMAK SİZE NE KATAR?  NLP UZMANLIĞI EĞİTİMİ ALMAK SİZE NE KATAR?  KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİN İÇERİĞİ...  ✔️Koçluk Nedir? ✔️Bir meslek olarak koçluk ✔️Temel koçluk becerileri ✔️Değişime Koçluk Yapmak ✔️Danışan ile uyum sağlamak ✔️Eylem Planı ✔️İleri düzeyde koçluk becerileri ✔️Koçlukta iletişim ✔️Multi model koçluk becerileri ✔️Koçlukta dinleme becerisi ✔️Hedef belirleme ✔️Değerlerin ortaya çıkarılması ✔️Kritik Gedik ✔️Güçlü sorular güçlü gözlem güçlü ricalar ✔️Plan ✔️Walt Disney Tekniği Kendi Yaşamınızın Koçu Olun Güçlü ve Etkili Bir Yaşam Koçu Olabilmek İçin Edinmeniz Gereken Temel Özellikler Neler? Bir Yaşam Koçu Gibi Düşünün Bir Yaşam Koçu Gibi Yönetin Bir Yaşam Koçu Gibi Dinleyin Bir Yaşam Koçu Gibi Davranın Bir Yaşam Koçu Gibi İlerleyin Bir Yaşam Koçu Gibi Hedef Koyun Bir Yaşam Koçu Gibi BAŞARIN Güçlü Bir Yaşam Koçu Olarak Hayatın Dengesini Kurun Yaşam Çarkını Lehinize Çevirin Yaşam Koçluğunu Bir Elbise Gibi Üzerinize Geçirin Ve Yepyeni Bir Yaşam Tarzı Yaratın  KUANTUM UZMANLIĞI EĞİTİMİ İÇERİĞİ... ✔️Enerjiler nasıl çalışır? ✔️Frekansınızı nasıl yükseltirsiniz ✔️Bilinçaltı ve bilinçaltı kodlama ✔️Evrendeki sınırsız güç ile tanışın ✔️Geçmişi düzeltmek affetmek ✔️Kuantum boyutunda iletişim İsteklerimizi hayatımıza nasıl çekeriz? ✔️Bilinçaltı temizleme teknikleri ✔️Kuantum Sıçrama ✔️Bilinçaltı kök inançları dönüştürme teknikleri ✔️Swish tekniği ✔️Kuantum Time Line ✔️Fobilerden Kurtulma Tekniği Pozitif Sihir Yapabilirsiniz Kendi Hayatınızın İplerini Elinize Alın Kendinizi Silkeleyin Evrensel Yasaların ve Sistemin Nasıl Çalıştığını Öğrenin ve Hayatınıza Geçirin Enerjileri Nasıl Yönlendireceğinizi Bilin ve En Güzel Hayallerinizi Gerçekleştirin Bilinçaltınızda Açılmadık Kapı Girilmedik Yer Kalmasın Negatif İnançlarınızı, Korkularınızı,Kök Duygularınızı Dönüştürün Kendi Hayatınızın En Büyük Sıçramasını Yapın İlk Önce Kendinizi Sonra Çevrenizi Değiştirin Hiç Bir Şey İmkansız Değildir İstediğiniz Her Hayal Gerçekleşir Sadece Saf Enerji Gerekir Enerjinizi SAFLAŞTIRIN...  NLP UZMANLIĞI EĞİTİMİ İÇERİĞİ... ✔️NLP nedir? ✔️NLP ilkeleri ✔️Stratejiler ✔️Resim Değiştirme ✔️Temsil Sistemleri ✔️Duygusal Algı Teknikleri ✔️Meta Model ✔️Milton Erickson Dil Kalıpları ✔️Alt temsil Sistemleri ✔️Çapa Atma ✔️Çapa Çökertme ✔️ Zincirleme Çapa Dünya Üzerinde Birisi Birşey Yaparsa Bende Yapabilirim En Güçlü Etkili İmgelemeyi Nasıl Yapacağını Öğren Hayatının En Güzel Anlatına Çapa At Fobilerinizden Travmalarınızdan Kurtulun Sesinizi Beden Dilinizi En Etkili Şekilde Kullanın Em Güçlü ve En Doğru İletişimi Kurun En Başarılı Stratejileri Kurun Her Ne Yada Kim Olmak İstiyorsanız Modelleyin Bilinçaltının Labirentlerinde Korkusuzca Dolaşın Kendini Bilen Başkalarınıda Bilir Kendini Tanıyan Başkalarınıda Tanır Tüm eğitimlerle ilgili bir çok PDF dökümanlar,hiçbir yerde bulamayacağınız kaynak bilgiler...Her eğitim için ayrı olarak uluslararası geçerli sertifikalar verilecektir.Herkese ve her ülkeye uygun olması için sizlere normalde 2 gün süren sınıf eğitiminin profesyonel kameralarla çekilmiş halini ve son yapılan zoom eğitiminin kayıtlarını size gönderiyoruz.Aldığınız eğitimi ve dökümanları alımınız sonrası ekibimiz sizinle irtibat kurup mail ile gönderecektir.Bu eğitim sadece videolu eğitimdir sorularınız olduğunda mail ile gönderdiğinizde Serpil hanım cevaplandırıyor ve size gönderiyoruz.Bu eğitimi alanlar senede 1 kez açılan Kuantum ZOOM eğitimine ÜCRETSİZ katılabilmektedir.Yaşam Koçluğu Ve NLP Zoom eğitimleri yapılmamaktadır.Önümüzdeki ilk Zoom eğitiminin tarihi belli değildir ancak 2024 yılında yapılacaktır. Havale veya EFT ile ödeme yapmak ve bilgi için whatsapp iletişim…☎️  +90 542 210 31 77☎️  +90 533 622 17 54Yurtdışından PAYPAL ile veya farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapmak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz;☎️  +90 542 78 520 78..
7.500,00 TL 15.000,00 TL
3 EĞİTİM BİR ARADA...
Yeni Sıcak -50 %
Model: 3 EĞİTİM BİR ARADA...
KUANTUM EĞİTİMİ,MASTER KUANTUM EĞİTİMİ VE NLP EĞİTİMİ BİR ARADA... 1.Kuantum 1.Seviye Online Eğitimi... 2.Master Kuantum Online Eğitimi... 3.NLP Online EğitimiKatılım sonrası her eğitim için ayrı ayrı Uluslararası geçerli sertifikalar verilecektir...Herkese ve her ülkeye uygun olması için sizlere normalde 2 gün süren sınıf eğitiminin profesyonel kameralarla çekilmiş halini ve son yapılan zoom eğitiminin kayıtlarını size gönderiyoruz.Aldığınız eğitimi ve dökümanları alımınız sonrası ekibimiz sizinle irtibat kurup mail ile gönderecektir.Bu eğitim sadece videolu eğitimdir sorularınız olduğunda mail ile gönderdiğinizde Serpil hanım cevaplandırıyor ve size gönderiyoruz.Bu eğitimi alanlar senede 1 kez açılan Kuantum ve Master Kuantum ZOOM eğitiminlerine ÜCRETSİZ katılabilmektedir.NLP Zoom eğitimi yapılmamaktadır.Önümüzdeki ilk Zoom eğitiminin tarihi belli değildir ancak 2024 yılında yapılacaktır. Havale veya EFT ile ödeme yapmak ve bilgi için whatsapp iletişim…☎️  +90 542 210 31 77☎️  +90 533 622 17 54Yurtdışından PAYPAL ile veya farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapmak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz;☎️  +90 542 78 520 78..
8.500,00 TL 17.000,00 TL
4 EĞİTİM BİR ARADA
Sıcak -50 %
Model: 4 EĞİTİM BİR ARADA
...4 EĞİTİM BİR ARADA...  Katılım sonrası her eğitim için ayrı ayrı Uluslararası geçerli sertifikalar verilecektir... YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ...  KUANTUM UZMANLIĞI...  NLP UZMANLIĞI...  MASTER KUANTUM UZMANLIĞI... YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ ALMAK SİZE NE KATAR?  KUANTUM UZMANLIĞI EĞİTİMİ ALMAK SİZE NE KATAR? NLP UZMANLIĞI EĞİTİMİ ALMAK SİZE NE KATAR? MASTER KUANTUM EĞİTİMİ SİZE NE KATAR? YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİN İÇERİĞİ... ✔️Koçluk Nedir? ✔️Bir meslek olarak koçluk ✔️Temel koçluk becerileri ✔️Değişime Koçluk Yapmak ✔️Danışan ile uyum sağlamak ✔️Eylem Planı ✔️İleri düzeyde koçluk becerileri ✔️Koçlukta iletişim ✔️Multi model koçluk becerileri ✔️Koçlukta dinleme becerisi ✔️Hedef belirleme ✔️Değerlerin ortaya çıkarılması ✔️Kritik Gedik ✔️Güçlü sorular güçlü gözlem güçlü ricalar ✔️Plan ✔️Walt Disney Tekniği  Kendi Yaşamınızın Koçu Olun Güçlü ve Etkili Bir Yaşam Koçu Olabilmek İçin Edinmeniz Gereken Temel Özellikler Neler? Bir Yaşam Koçu Gibi Düşünün Bir Yaşam Koçu Gibi Yönetin Bir Yaşam Koçu Gibi Dinleyin Bir Yaşam Koçu Gibi Davranın Bir Yaşam Koçu Gibi İlerleyin Bir Yaşam Koçu Gibi Hedef Koyun Bir Yaşam Koçu Gibi BAŞARIN Güçlü Bir Yaşam Koçu Olarak Hayatın Dengesini Kurun Yaşam Çarkını Lehinize Çevirin Yaşam Koçluğunu Bir Elbise Gibi Üzerinize Geçirin Ve Yepyeni Bir Yaşam Tarzı Yaratın KUANTUM UZMANLIĞI EĞİTİMİ İÇERİĞİ... ✔️Enerjiler nasıl çalışır? ✔️Frekansınızı nasıl yükseltirsiniz ✔️Bilinçaltı ve bilinçaltı kodlama ✔️Evrendeki sınırsız güç ile tanışın ✔️Geçmişi düzeltmek affetmek ✔️Kuantum boyutunda iletişim İsteklerimizi hayatımıza nasıl çekeriz? ✔️Bilinçaltı temizleme teknikleri ✔️Kuantum Sıçrama ✔️Bilinçaltı kök inançları dönüştürme teknikleri ✔️Swish tekniği ✔️Kuantum Time Line ✔️Fobilerden Kurtulma Tekniği Pozitif Sihir Yapabilirsiniz Kendi Hayatınızın İplerini Elinize Alın Kendinizi Silkeleyin Evrensel Yasaların ve Sistemin Nasıl Çalıştığını Öğrenin ve Hayatınıza Geçirin Enerjileri Nasıl Yönlendireceğinizi Bilin ve En Güzel Hayallerinizi Gerçekleştirin Bilinçaltınızda Açılmadık Kapı Girilmedik Yer Kalmasın Negatif İnançlarınızı, Korkularınızı,Kök Duygularınızı Dönüştürün Kendi Hayatınızın En Büyük Sıçramasını Yapın İlk Önce Kendinizi Sonra Çevrenizi Değiştirin Hiç Bir Şey İmkansız Değildir İstediğiniz Her Hayal Gerçekleşir Sadece Saf Enerji Gerekir Enerjinizi SAFLAŞTIRIN... NLP UZMANLIĞI EĞİTİMİ İÇERİĞİ... ✔️NLP nedir? ✔️NLP ilkeleri ✔️Stratejiler ✔️Resim Değiştirme ✔️Temsil Sistemleri ✔️Duygusal Algı Teknikleri ✔️Meta Model ✔️Milton Erickson Dil Kalıpları ✔️Alt temsil Sistemleri ✔️Çapa Atma ✔️Çapa Çökertme ✔️ Zincirleme Çapa Dünya Üzerinde Birisi Birşey Yaparsa Bende Yapabilirim En Güçlü Etkili İmgelemeyi Nasıl Yapacağını Öğren Hayatının En Güzel Anlatına Çapa At Fobilerinizden Travmalarınızdan Kurtulun Sesinizi Beden Dilinizi En Etkili Şekilde Kullanın Em Güçlü ve En Doğru İletişimi Kurun En Başarılı Stratejileri Kurun Her Ne Yada Kim Olmak İstiyorsanız Modelleyin Bilinçaltının Labirentlerinde Korkusuzca Dolaşın Kendini Bilen Başkalarını da Bilir Kendini Tanıyan Başkalarını da Tanır.  ÜSTADIN YÜRÜYÜŞÜ MASTER KUANTUM EĞİTİMİ SİZE NELER KATAR?Üstat kendi geleceğini kendi belirler... MUCİZE SENSİN...  Bilinçaltını dönüştürme ve programlama... Düşünce gücüyle istediğin her şeyi hayatına çekmek... Paraya,aşka,sağlığa kapılarını aç... Mucize frekansını bul... Hedeflerine nasıl kilitlenir ve ulaşırsın... Kaderinin iplerini eline al... Tüm eğitimlerle ilgili bir çok PDF dökümanlar,hiçbir yerde bulamayacağınız kaynak bilgiler... Herkese ve her ülkeye uygun olması için sizlere normalde 2 gün süren sınıf eğitiminin profesyonel kameralarla çekilmiş halini ve son yapılan zoom eğitiminin kayıtlarını size gönderiyoruz.Aldığınız eğitimi ve dökümanları alımınız sonrası ekibimiz sizinle irtibat kurup mail ile gönderecektir.Bu eğitim sadece videolu eğitimdir sorularınız olduğunda mail ile gönderdiğinizde Serpil hanım cevaplandırıyor ve size gönderiyoruz.Bu eğitimi alanlar senede 1 kez açılan Kuantum ve Master Kuantum ZOOM eğitimilerine ÜCRETSİZ katılabilmektedir.Yaşam Koçluğu Ve NLP Zoom eğitimleri yapılmamaktadır.Önümüzdeki ilk Zoom eğitiminin tarihi belli değildir ancak 2024 yılında yapılacaktır. Havale veya EFT ile ödeme yapmak ve bilgi için whatsapp iletişim…☎️  +90 542 210 31 77☎️  +90 533 622 17 54Yurtdışından PAYPAL ile veya farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapmak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz;☎️  +90 542 78 520 78..
10.000,00 TL 20.000,00 TL
KUANTUM BİLGİ VE TEKNİKLER E-KİTABI
Sıcak -50 %
Model: KUANTUM BİLGİ VE TEKNİKLER E-KİTABI
KUANTUM VE TEKNİKLER E-KİTABIBİLİNÇALTI KUANTUM TEKNİKLERKUANTUM BilinçaltıBilinçaltınıza Mesaj GöndermeBilinçaltı DirençlerBilinç ve BilinçaltıBilinçaltı Kayıt SistemiEvrenin YasalarıTeklik YasasıTitreşim YasasıÇekim YasasıDenklik YasasıNeden Sonuç YasasıGeri Dönüş YasasıGörecelik YasasıDönüşüm YasasıRitm YasasıBilinçaltını YönlendirmekBilinçaltını Yönlendirerek Mutlu Yaşamanın YöntemleriBilinçaltı Mesajlar Bilinçaltı OlumlamalarNiyet Etmek OLUMLAMALARKUANTUM TEKNİKLERKendi Üzerinizde Çalışma TeknikleriYüksek Benlik Bağlantısı Korkulardan Kurtulma Meditasyonu 40 günlük Bereket TekniğiBilinçaltındaki Olumsuz İnançları Değiştirme TekniğiBağımlılıktan Kurtulma TekniğiBasit Kuantum TeknikleriHedef kartlarıÖz gelecekMetafor OluşturmaKuantum İmajinasyon TekniğiÇapa Atma TekniğiKuantum Nefes TekniğiBilinçaltına İsteklerinizi ve Olumlamalarınızı Hızlı Atma TekniğiCam Küre TekniğiÇift Taraflı Direnci Kaldırma TekniğiDilek Yıldızı TekniğiDirencin Serbest Bırakma Tekniği Duygu Topraklama TekniğiEFT TekniğiDuygusal Özgürlük TekniğiHedefleri BelirlemekHarekete GeçmekEterik Kordonu Bağ Kesme TekniğiHedefe Kilitlenmek TekniğiHo’oponopono İnanç Değiştirme Tekniğiİnançlarla İlgili Teknikİsteklerinizi Tezahür Ettirme Meditasyonu Kaynağa BağlanmaBilinçaltındaki Korkuyu Dönüştürme TekniğiKuantum Sıçrama Tekniği İsteyin VerilecektirNiyet Yazmaİçsel Ceonuzla Antlaşma15 Dakika Kısa Meditasyon 17 saniyede Değişim Sağlama Tekniği3 Dakika Güç MolasıBeyaz Tahta TekniğiMıknatıs Olma Meditasyonu Mor Alev Meditasyonu Negatif İnançlardan Kurtulma TekniğiKolaylaştırılmış NLP Time Line TekniğiFormatlama TekniğiPara Konusunda Bilinçaltı Temizleme TekniğiRuhsal Düzeyde İsteme TekniğiSedona TekniğiSihirli Gözlük TekniğiKorkulardan Kurtulma TekniğiSol Göz TekniğiSu ile Arınma TekniğiNiyet ÖrnekleriSwish Tekniği Takıları Kodlama TekniğiEvrene Sipariş Verme TekniğiTers Ayna TekniğiTime Line Zaman Çizgisi TekniğiTitreşim Frekansınızı Yükseltme TekniğiZenginliğe Kapınızı AçınPara İnancını Değiştirme TekniğiZ-Point TekniğiKuantum Düşünce Tekniği Nedir?Kuantum Dokunuşu Nedir?Bu kitap fiziki bir kitap değildir alım yaptığınızda size mail ile PDF formatında gönderilecektir...Baskı yaptırıp kendiniz kitap haline getirebilirsiniz...Havale veya EFT ile ödeme yapmak ve bilgi için whatsapp iletişim…☎️  +90 542 210 31 77☎️  +90 538 094 47 54Yurtdışından PAYPAL ile veya farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapmak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz;☎️  +90 542 78 520 78..
210,00 TL 420,00 TL
KUANTUM UZMANLIĞI ONLINE EĞİTİMİ
Sıcak -50 %
Model: KUANTUM UZMANLIĞI ONLINE EĞİTİMİ
...KUANTUM UZMANLIĞI ONLINE EĞİTİMİ...Katılım sonrası Uluslararası geçerli sertifika verilecektir...KUANTUM UZMANLIĞI EĞİTİMİ ALMAK SİZE NE KATAR?Pozitif Sihir Yapabilirsiniz Kendi Hayatınızın İplerini Elinize Alın Kendinizi Silkeleyin Evrensel Yasaların ve Sistemin Nasıl Çalıştığını Öğrenin ve Hayatınıza Geçirin Enerjileri Nasıl Yönlendireceğinizi Bilin ve En Güzel Hayallerinizi Gerçekleştirin Bilinçaltınızda Açılmadık Kapı Girilmedik Yer Kalmasın Negatif İnançlarınızı, Korkularınızı,Kök Duygularınızı Dönüştürün Kendi Hayatınızın En Büyük Sıçramasını Yapın İlk Önce Kendinizi Sonra Çevrenizi Değiştirin Hiç Bir Şey İmkansız Değildir İstediğiniz Her Hayal Gerçekleşir Sadece Saf Enerji Gerekir...ENERJİNİZİ SAFLAŞTIRIN KUANTUM EĞİTİM İÇERİĞİ✔️Enerjiler nasıl çalışır? ✔️Frekansınızı nasıl yükseltirsiniz ✔️Bilinçaltı ve bilinçaltı kodlama ✔️Evrendeki sınırsız güç ile tanışın ✔️Geçmişi düzeltmek affetmek ✔️Kuantum boyutunda iletişim İsteklerimizi hayatımıza nasıl çekeriz? ✔️Bilinçaltı temizleme teknikleri ✔️Kuantum Sıçrama ✔️Bilinçaltı kök inançları dönüştürme teknikleri ✔️Swish tekniği ✔️Kuantum Time Line ✔️Fobilerden Kurtulma Tekniği Kuantumla ilgili bir çok PDF döküman hiçbir yerde bulamayacağınız kaynak bilgiler...Herkese ve her ülkeye uygun olması için sizlere normalde 2 gün süren sınıf eğitiminin profesyonel kameralarla çekilmiş halini ve son yapılan zoom eğitiminin kayıtlarını size gönderiyoruz.Aldığınız eğitimi ve dökümanları alımınız sonrası ekibimiz sizinle irtibat kurup mail ile gönderecektir.Bu eğitim sadece videolu eğitimdir sorularınız olduğunda mail ile gönderdiğinizde Serpil hanım cevaplandırıyor ve size gönderiyoruz.Bu eğitimi alanlar senede 1 kez açılan Kuantum ZOOM eğitimine ÜCRETSİZ katılabilmektedir.Önümüzdeki ilk Zoom eğitiminin tarihi belli değildir ancak 2024 yılında yapılacaktır. Havale veya EFT ile ödeme yapmak ve bilgi için whatsapp iletişim…☎️  +90 542 210 31 77☎️  +90 533 622 17 54Yurtdışından PAYPAL ile veya farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapmak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz;☎️  +90 542 78 520 78..
2.900,00 TL 5.800,00 TL
MASTER KUANTUM ONLINE EĞİTİMİ
Sıcak -50 %
Model: MASTER KUANTUM ONLINE EĞİTİMİ
...MASTER KUANTUM ONLINE EĞİTİMİ...Katılım sonrası Uluslararası geçerli sertifika verilecektir...ÜSTADIN YÜRÜYÜŞÜ MASTER KUANTUM EĞİTİMİ SİZE NELER KATAR?Üstat kendi geleceğini kendi belirler... MUCİZE SENSİN... Bilinçaltını dönüştürme ve programlama... Düşünce gücüyle istediğin her şeyi hayatına çekmek... Paraya,aşka,sağlığa kapılarını aç... Mucize frekansını bul... Hedeflerine nasıl kilitlenir ve ulaşırsın... Kaderinin iplerini eline al...Alımınız sonrası ekibimiz ONLINE eğitimlerinizi mail olarak gönderecektir...Bu eğitimi alanlar senede 1 kez açılan ZOOM üzerinden yapılan eğitimlere ücretsiz olarak katılacaktır.15-16-18  MAYIS MASTER KUANTUM ZOOM EĞİTİMİ      SAAT 20.30 - 23.30 Havale veya EFT ile ödeme yapmak ve bilgi için whatsapp iletişim…☎️  +90 542 210 31 77☎️  +90 533 622 17 54Yurtdışından PAYPAL ile veya farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapmak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz;☎️  +90 542 78 520 78..
3.950,00 TL 7.900,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 82 (7 Sayfa)