Menu
Sepet

Eğitimler

Eğitimler

Model: 2'Lİ MASTER KUANTUM VE NLP ONLINE EĞİTİM PAKETİ
MASTER KUANTUM EĞİTİMİ SİZE NELER KATAR?Üstat kendi geleceğini kendi belirler. MUCİZE SENSİN. Bilinçaltını dönüştürme ve programlama... Düşünce gücüyle istediğin her şeyi hayatına çekmek... Paraya,aşka,sağlığa kapılarını aç... Mucize frekansını bul... Hedeflerine nasıl kilitlenir ve ulaşırsın... Kad..
5.850,00 TL
2'Lİ AŞK PAKETİ
Yeni Sıcak
Model: 2'Lİ AŞK PAKETİ
İki Çalışma Birlikte...AYNA AYNA SÖYLE BANA ! BENİ SEVİYOR MU ?BENİ SEVMESİNİ NASIL SAĞLARIM ?❤️İşte bu çalışmamızda ilişkilerimizi yaşam enerjimizi çaldırmadan yaşamayı öğreneceğiz.❤️Bilinçli sevmeyi öğreneceğiz.❤️Hangi baskın duygularımızla ilişkilerimizi çektiğimizi  ve bu ilişkilerde n..
350,00 TL
2'Lİ KUANTUM VE MASTER KUANTUM ONLINE EĞİTİMİ
Yeni Sıcak
Model: 2'Lİ KUANTUM VE MASTER KUANTUM ONLINE EĞİTİMİ
KUANTUM  VE MASTER KUANTUM EĞİTİMİ BİR ARADA... 1.Kuantum 1.Seviye Online Eğitimi... 2.Master Kuantum Online Eğitimi... Katılım sonrası her eğitim için ayrı ayrı Uluslararası geçerli sertifikalar verilecektir...Alımınız sonrası ekibimiz ONLINE eğitimlerinizi mail olarak gönderece..
5.850,00 TL
Model: 2'Lİ KUANTUM VE YAŞAM KOÇLUĞU ONLINE EĞİTİMLERİ
1.KUANTUM ONLINE EĞİTİMİ2.YAŞAM KOÇLUĞU ONLINE EĞİTİMİAlımınız sonrası ekibimiz ONLINE eğitimlerinizi mail olarak gönderecektir...Bu eğitimi alanlar senede 1 kez açılan ZOOM üzerinden yapılan eğitimlere ücretsiz olarak katılacaktır.Katılım sonrası her eğitim için ayrı olarak Uluslararası geçerli ser..
5.000,00 TL
Model: 2'Lİ MASTER KUANTUM VE YAŞAM KOÇLUĞU ONLINE EĞİTİMLERİ
KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİKendi Yaşamınızın Koçu Olun Güçlü ve Etkili Bir Yaşam Koçu Olabilmek İçin Edinmeniz Gereken Temel Özellikler Neler? Bir Yaşam Koçu Gibi Düşünün Bir Yaşam Koçu Gibi Yönetin Bir Yaşam Koçu Gibi DinleyinMASTER KUANTUM EĞİTİMİÜstat kendi geleceğini kendi belirler.MUCİZE SENS..
6.000,00 TL
Model: 2'Lİ YAŞAM KOÇLUĞU VE NLP ONLINE EĞİTİMLERİ
1.YAŞAM KOÇLUĞU ONLINE EĞİTİMİ2. NLP ONLINE EĞİTİMİAlımınız sonrası ekibimiz ONLINE eğitimlerinizi mail olarak gönderecektir...Bu eğitimi alanlar senede 1 kez açılan ZOOM üzerinden yapılan eğitimlere ücretsiz olarak katılacaktır.Katılım sonrası her eğitim için ayrı olarak Uluslararası geçerli sertif..
5.000,00 TL
Model: 3 EĞİTİM BİR ARADA
...3 EĞİTİM BİR ARADA... KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ...KUANTUM UZMANLIĞI...NLP UZMANLIĞI... KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ ALMAK SİZE NE KATAR?  KUANTUM UZMANLIĞI EĞİTİMİ ALMAK SİZE NE KATAR?  NLP UZMANLIĞI EĞİTİMİ ALMAK SİZE NE KATAR?  KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİ..
7.500,00 TL
Model: 4 EĞİTİM BİR ARADA
...4 EĞİTİM BİR ARADA...  Katılım sonrası her eğitim için ayrı ayrı Uluslararası geçerli sertifikalar verilecektir... YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ...  KUANTUM UZMANLIĞI...  NLP UZMANLIĞI...  MASTER KUANTUM UZMANLIĞI... YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ ALMAK SİZE NE KA..
10.000,00 TL
5.BOYUT MUCİZE BİLİNÇALTI TEMİZLEME ÇALIŞMASI
Yeni Sıcak
Model: 5.BOYUT MUCİZE BİLİNÇALTI TEMİZLEME ÇALIŞMASI
5.BOYUT MUCİZE BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ ÇALIŞMASI...HAZIR MISINIZ?1. Gün - Altın Teknikle Hayalini Gerçekleştir2. Gün - En güçlü teknikle bilinçaltınızdaki tüm korkular 3. Gün - En güçlü teknikle bilinçaltınızdaki tüm tramvalar4. Gün - En güçlü teknikle bilinçaltınızdaki tüm&nbs..
380,00 TL
7 GÜNDE 7 ETKİLİ TEKNİKLE BİLİNÇALTI ÇALIŞMASI
Yeni Sıcak
Model: 7 GÜNDE 7 ETKİLİ TEKNİKLE BİLİNÇALTI ÇALIŞMASI
7 Günde 7 En Etkili Teknikle Bilinçaltı Temizliği...BİLİNÇALTINI TEMİZLE VE POZİTİF KODLA...7 Günde bilinçaltını temizle 7 günde bilinçaltını pozitif kodla 7 günde frekansını yükselt 21. Günde hayalini ve hedefini gerçekleştir... ALTIN ÇAĞA (kova) çağına giriyoruz... ALTIN ÇAĞA ALTIN FREKANSLA GİR....
380,00 TL
AŞK VE PARA ÇALIŞMASI
Yeni Sıcak
Model: AŞK VE PARA ÇALIŞMASI
1. GÜNÜN ÇALIŞMASI OLAN AŞK VE PARA TİTREŞİMİNİZİ YÜKSELTECEK EN ETKİLİ MEDİTASYONLA BAŞLIYORUZ...HEM AŞK OLSUN!!!HEM PARA OLSUN!!!Çalışma 7 gün sürecektir ve whatsapp üzerinden her gün için yaklaşık 1 saatlik video kaydı gönderilecektir.Çalışmamız herkese ve her ülkeye uygun olması için intera..
190,00 TL
BİLİNÇALTI ÇALIŞMASI 4'LÜ PAKET
Yeni Sıcak
Model: BİLİNÇALTI ÇALIŞMASI 4'LÜ PAKET
4 Çalışma birlikte...Birbirinin devamı olan çalışmaları birlikte sunuyoruz...Bilinçaltınızdaki negatif inançlarınızı bulup dönüştürelim...Hayallerinizdeki muhteşem hayata kavuşun...21 gün sürecek bir çalışma olacaktır...Toplamda ilk çalışma 10 saatlik ikinci çalışma 8 saatlik her gün için 2 farklı s..
1.140,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)